Piektdien Eiropas Parlamenta kandidātu debates TV24 - konkrēti, bez liekvārdības!

FOTO. Piektdien Eiropas Parlamenta kandidātu debates TV24 – konkrēti, bez liekvārdības! 102

17.maijā TV24 uzsāk Eiropas Parlamenta kandidātu debašu ciklu. Visu Eiropas Parlamenta vēlēšanām pieteikto Latvijas sarakstu pārstāvji atbildēs uz katram vēlētājam svarīgiem jautājumiem par drošību, ekonomiku un labklājību. Debates notiks divas nedēļas nogales – piektdien, sestdien, svētdien, pulksten 21:00.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Latvijā Eiropas Parlamenta vēlēšanas norisināsies 8.jūnijā, kad vēlētāji izvēlēsies starp 16 partiju sarakstiem un to pieteiktajiem kandidātiem uzticamākos mūsu valsts pārstāvjus Eiroparlamentā.

“Par ko balsot? Kāpēc balsot? Kas būs tie, kas Briselē un Strasbūrā aizstāvēs Latvijas intereses? Publiskās debates – konkrēti un bez liekvārdības. Skaidri mērķi, izmērāmi rezultāti!” tā pārraidi raksturo debašu vadītājs, pieredzējušais žurnālists Armands Puče.

CITI ŠOBRĪD LASA

TV24 debašu ciklā partiju saraksti sadalīti divās daļās – divos astotniekos pēc oficiālajiem sarakstu kārtas numuriem. Katram no tematiem būs atvēlētas divas debates, kuru laikā partiju kandidāti atbildēs uz konkrētiem jautājumiem un diskutēs savā starpā. Būs spraigi!

Debašu cikla atkārtojums tiks pārraidīts TV24 ēterā 30.,31.maijā un 4., 5., 6., 7. jūnijā, plkst. 22.00.

Projektu “Eiropas Parlamenta kandidātu debašu cikls TV24” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Eiropas Parlamenta kandidātu debašu cikls TV24” saturu atbild AS “TV Latvija”. #SIF_MAF2024

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.