×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
11. jūlijs, 2017
Drukāt

Noteikta Ivana iespējamā atrašanās vieta: nepieciešami kvadracikli (12)

Ekrānšāviņš no skaties.lvEkrānšāviņš no skaties.lv

Valsts policija turpina Ivana Berladina meklēšanas pasākumus Grobiņas novadā, nosakot 40 kvadrātkilometru lielu teritoriālo platību, kurā zēns varētu atrasties.

Meklēšanas pasākumus noteiktajā apvidū būtiski apgrūtina teritorijā esošās stigas un meži, tādēļ Valsts policija aicina atsaukties personas, kurām ir kvadracikli vai citi braukšanai šādā vidē piemēroti transportlīdzekļi, kas varētu palīdzēt aptvert lielāku pārmeklēšanas platību. Personas, kurām ir šāda iespēja, aicinām atsaukties, zvanot pa tālruņa numuru 29152118.

Iespējamā meklēšanas teritorija noteikta, ņemot vērā ne tikai bērna vecumam atbilstošas fiziskās spējas, bet arī ceļa segumu un apkārtnes īpašības. Šāds aprēķins nevar būt pilnīgi precīzs, tādēļ tiek noteikta pēc iespējas lielāka apkārtnes teritorija, kurā zēnu meklēt.

Tāpat, jāņem vērā, ka piecgadīgam bērnam nav pieauguša cilvēka uztvere un domāšanas spējas. Stresa situācijā bērns, visticamāk, pārvietojies haotiski, un varēja nokļūt jebkur, tādēļ vēl jo grūtāk ir noteikt, kāds varēja būt turpmākais zēna ceļš, pausts otrdien izplatītajā Valsts policijas preses paziņojumā.

Šodien Grobiņas novadā turpinās zēna meklēšana, piesaistot Nacionālos bruņotos spēkus un Liepājas pilsētas pašvaldības policiju, tāpat, ņemot vērā, ka šajā apkārtnē ir meži, piesaistīti arī vietējie brīvprātīgie – mednieki, kuri pārzina apkārtnes mežus. Tāpat arī iepriekšējā naktī Dubeņu apkārtnes pārmeklēšanā iesaistījās brīvprātīgo organizācija bezvēsts.lv.

Šobrīd Valsts policija aicina meklēšanā iesaistīties arī personas, kurām ir attiecīgās prasmes un iespēja pārmeklēt mežaino apvidu ar kvadracikliem, krosa motocikliem, transportlīdzekļiem, kas piemēroti braukšanai šādā vidē.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Zemessargu Kurzemē nav???? Par ko tad viņiem naudu piešķir, ja te nevar pāris mežus izķemmēt?

 2. Es apbrīnoju cilvēkus, kuri tak to puiku redzēja gan vienā, gan citās vietās….Un pilnīga vienaldzība….

 3. Lai policija noskatās vēl kādas 200 stundas ierakstus no videokamerām un tad noteikti būs redzama vieta, kur slēpj Ivanu! Protams ironija.

 4. Pec 10dienam atjegusies ka ir vinu tur redzejusi. Murgs kautkads.

 5. Kapec sunus nenem paliga. Murgs kautkads.

 6. Jūs paši neesat ākst..cilvēki meklē un neviens nav teicis ka viņš tai mežā dzīvs.Viņu vienalga dzīvu vai mirušu meklē.

 7. Atkal tiek staigāts kā pa parku. Ko tad tas helihopters redz, neko. Arī pa Liepāju pastaigājieties. Puika bez spēka guļ krūmā. Palasiet iepriekšējos manus komentārus, kad mīcījāties pa Liepāju, es jau norādīju, kad puika ir izbraucis no pilsētas. Tagad tik daudz laika zaudējiet. Mātei, ja puika būs miris, viennozīmīgi krimināllieta.

 8. Kaut puisītis ātrāk atrastos sveiks un vesels.

 9. Tiešām āksti.1 jūlijā no rīta izgāja no mājām,tad pabraukāja ar autobusiem un tajā pašā vakarā 16 redzēts tuvu mājai-Spīdolas ielā.Tā ziņoja VP.Un tagad nu pēc 10 dienām esot bijis Dubeņos.Kur dzīvoja,ko ēda? laiks auksts un slapjš,Kaut kāds haotisks darbs.Bezauglīgs darbs. Viens murgs.

 10. Screenshot ir ekrānfoto. nav nekāds šāviņš.

 11. Piecgadiigs beerns nedeelju mezhaa…. vajadziigi kvadracikli …. ATTOPIETIES, AAKSTI!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+