×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. marts, 2017
Drukāt

Izceļas pamatīgs tracis: Puisis uz mājām atved gados vecāku draudzeni (6)

Foto RPPFoto RPP

Ilustratīvs attēls

1.marta naktī nepilngadīgais reibumā uz mājām atvedis gados vecāku draudzeni, tāpēc viņam izcēlies konflikts ar māti, vēsta Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Likumsargi reaģējuši uz izsaukumu Dzirciemā, kur kāda dzīvokļa durvīs lauzies vīrietis.Ierodoties notikuma vietā, pie norādītā dzīvokļa durvīm pamanīts puisis ar meiteni, kura, ieraugot policistus, uzskrēja vairākus stāvus augstāk. No dzīvokļa iznāca izsaucēja, kura paskaidroja, ka durvīs lauzies viņas 17 gadus vecais dēls. Puisis mājās bija pārradies ar draudzeni, taču māte viņus nav laidusi dzīvoklī. Sarunas laikā no puiša bija jūtama spēcīga alkohola smaka. Policistiem jaunietis skaidroja, ka ar draugiem dzēris vīnu.

Kārtības sargi devās vairākus stāvus augstāk, kur sastapa jaunieša draudzeni. Māte un puiša jaunā draudzene, ieraugot viena otru, sāka lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Pārbaudot jaunietes datus, noskaidrots, ka viņa ir 21 gadu veca. Meitene pastāstīja, ka draugu kompānijā satikusies ar puisi un viņam piedāvājusi vīnu. Abi kopā lietojuši grādīgo dzērienu līdz nolēmuši doties uz puiša mājām.

Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja nepilngadīgo puisi un nolēma viņu hospitalizēt. Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,36 promiļu reibumā.

Jaunietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par nepilngadīgā novešanu līdz dzēruma stāvoklim. Savukārt puisim par atrašanos alkohola reibumā, būdams nepilngadīgs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kas tā par māti , kas savu bērnu nemīl ? Kā var neuzticēties savam bērnam, turklāt vēl izsauc policiju? Policistiem vajag uzlikt sodu mātei par sava bērna neielaišanu viņa dzīvesvietā, skaidri zinot, ka viņš ir alkohola reibumā , tātad nav spējīgs parūpēties par sevi ! Cilvēki ir zvēri – domā tikai par sevi ! Šādām mātēm vajadzētu atņemt bērnu audzināšanas tiesības un pabalstus – lai izbauda dzīvi bez bērniem.

  2. Ļoti pareizi sabiedrība ir aizgājusi no visām ētikas normām vēl esi nepilngadīgs tad esi vecāku apgādībā tāpēc cieni vecākus,kā arī pirmām vietām iegūt izglītību nevis meklēt izvirtību pienāks diena kad viņš teiks mātei ļoti lielu paldies

  3. Vīrelim normālu šepti sačakarēja. 😀

  4. Mate mulke. del tada sikuma izsauc policiju.
    ja vel butu meita 17 gadiga un virietis 21, bet te bij dels un mate darija nepareizi-loti nepareizi. nedoma logiski ar galvu vina ,boja dzivi sev, delam un savstarpejas attiecibas

  5. Par tādiem niekiem izsauc policiju un vēl pret savu dēlu. Varēja tos ielaist , lai iedzer kafiju un atžilbst. Tagad dēlam būs naids pret māti uz visiem laikiem par apkaunošanu. Man būtu. Kad tiešām vajag policistus, tad viņu nav.

  6. Dabuja pec pilnas programmas ,jaunieši ,vaks

Draugiem Facebook Twitter Google+