Kultūra
Teātris un kino

Ja tev tuvojas 40 un jāatrod darbs… Gints Grāvelis jaunā monoizrādē 0

Publicitātes foto

Jaunajā gadā “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, komēdiju “Optimists”, kura rādīs, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam, informē veidotāji.

Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem – nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.

Dažkārt vienkārši jāsāk, īpaši, ja jāatrod darbs, bet tev jau tuvojas 40 un… tu nekad vēl neesi strādājis…

Bet, ja labi paveicas, laime var būt rokas stiepiena attālumā. Izrāde “Optimists” ir par jauniem apvāršņiem šķietamos strupceļos.

Izrādes režisors Juris Rijnieks un autors Uģis Segliņš sadarbojušies jau agrāk – “Pannas Teātra” stand-up izrādē “Līgavainis” ar aktieri Lauri Dzelzīti galvenajā lomā. Jaunajā “Optimistā” galvenajā lomā iejutīsies aktieris Gints Grāvelis.

Izrāde “Optimists” no 12. februāra būs skatāma daudzos Latvijas kultūras centros – Baložos, Siguldā, Mārupē, Limbažos, Lielvārdē, Slampē, Talsos u.c.

LA.lv