×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
11. septembris, 2017
Drukāt

Jakrins: Ielu remonti Rīgā iekavējušies komunikāciju izbūves un būvnieku vainas dēļ (9)

Foto - LETA. Krišjāņa Valdemāra ielā notiek ietves remontdarbi.Foto - LETA. Krišjāņa Valdemāra ielā notiek ietves remontdarbi.

Ielu remonti Rīgā iekavējušies komunikāciju izbūves un būvnieku vainas dēļ, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” teica Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Viņš skaidroja, ka ir bijuši gadījumi, kad komunikāciju izbūve bijusi jāveic pavasarī, bet sākusies tikai vasarā. Piemēram, Elizabetes ielas remonts iekavējies, jo uzņēmums “Latvijas gāze” pēdējā brīdī “atcerējies”, ka nepieciešama gāzes vadu pārbūve.

Jakrins piebilda, ka pašvaldībai nav iespējams sodīt šādus uzņēmumus.

Vienīgais sods esot neļaut mainīt komunikācijas. Taču rīdziniekiem drošs gāzes pievads ir ne mazāk svarīgs kā laba iela, uzskata departamenta vadītājs.

Esot iekavējušies arī ietvju remonti. Būvnieki atrunājoties, ka salūzusi bruģa rūpnīca. Jakrins uzskata, ka tā esot būvnieku atbildība. Darbi kavējas arī Valdemāra ielā, taču pagaidām neesot plānots lemt par sodiem būvniekiem.

Kopumā Rīgā remontdarbi esot labāk organizēti nekā iepriekšējos gados, ir pārliecināts departamenta vadītājs.

Iepriekš Jakrins pauda viedokli, ka Rīga ļoti labi tiek galā ar ielu remontdarbiem.

Vai piekrīti, ka remontdarbi šogad labāk organizēti?

Jā!
Nē!

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Tikai pilnīgs ambālis vai to grupa var ko tādu noorganizet Rīgas ielās…. Totāla neprofesionalitate un pilnīgs plānošanas spēju iztrūkums…. Toties glancētos žurnālos var ”pablatot”’, atvainojos par izteicienu, bet šai ”kodlai” šāds izteiksmes veids ir saprotams.. Vājprāts, briesmas, kad pilnigi analfabēti ir pie vadibas RD, pieļauju, ja tur kaut nedaudz paraktu, atklātos pilnīgs vājprāts….

 2. Haoss Rīgas ielās ir 100% Satiksmes departamenta darbības un tās vadītāja absolūtās nekompetences rezultāts.

  • vispār jau problēma ir faktā ka tad kad tūdaliņi bija pie varas rīgā, tad ielas gandriz nemaz neremontēja, iztika ar krievu laikā paveikto, bet nekas nav mūžigs, un tā nu visas ielas steidzami jātaisa tagad. ja butu visus 27 gadus remontets pieklājigi, tad tagadnevajadzetu tā mocities

   • Klau, piparotais komunisma sērgas apjūsmotāj. Tevis apjūsmotais Ausainis pie varas rūpīgi strādā jau 9-to gadu. Iepriekšējie divi Rīgas domes sasaukumi bija nespējnieku vadīti???

    • re kā tudaliņam nepatīk taisniba, uzreiz kļūsti par krievu ēras piekriteju, tikai kad acīs pasaki. bet realitāte paliek realitāts , kopš saskaņa valda pilsētā ielas tiek remontetas ļoti intensivi un katru gadu par to lamā RD , jo tā jau letiņiem pierasts, nekad nekur nedrikst paši but vainigi, vienmer vainigam jābut kādam citam, un te tik pateiciga augsne-krievu laiki pie visa vainigi, ja nevar tik tālu tomer vaint tad kremļis un putins vainigs, sliktākajā gadijumā bijušie komunisti. nekad nekādā gadijumā ne paši

     • Klau, piparotais komunisma sērgas apjūsmotāj. Esi tik laipns un norādi, kuras ielas Krievijas varenības apjūsmotājs Ausainis ir saremontējis iepriekšējo 9 gadu laikā. Es tādas nezinu.

 3. Kā neievilksie darbi tur taču neviens nestrādā stāv un kasa pautus

  • jarkins jau to ari saka-būvinieku dēļ. pieņemti tādi strādnieki darbā būves kompānijā, tā ari strādā. tiesa kasišana jau iereķināta laikā, un parasti ja vienaganeiekļaujas soda naudas maksā, bet ari būvetaji jāsaprot. nav jau vairs īsti strādnieki ko pieņemt darbā.

 4. Drīzāk jau Jakrina un RD dēļ…

Draugiem Facebook Twitter Google+