Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Jāņa Streiča jubilejas koncerti skanēs “Gorā” un “Splendid Palace” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šogad latviešu kino lielmeistars Jānis Streičs svin nozīmīgu dzīves jubileju. Jau vēstīts, ka par godu šim notikumam 1.oktobrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā “Gors” notiks krāšņs jubilejas sarīkojums “Streiča gads”, kurā piedalīsies režisora dzīvē un daiļradē nozīmīgi ļaudis.

Pateicoties lielajai apmeklētāju interesei, Meistara jubilejas koncerti notiks arī Rīgā, 1.un 2. decembrī, Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”.

Koncertos piedalīsies Maestro Raimonds Pauls, mūziķis Ralfs Eilands, aktieri Artūrs Skrastiņš, Rēzija Kalniņa, Ivars Kalniņš, Gundars Āboliņš, Jānis Paukštello, Uldis Dumpis, Olga Dreģe, Aija Dzērve, Akvelīna Līvmane, Mirdza Martinsone, Juris Kalniņš, Artis Robežnieks, Pēteris Gaudiņš, Katrīne Pasternaka, Velta Straume, Baiba Indriksone, Zane Jančevska, Varis Vētra, Andris Bērziņš, Līga Liepiņa un Ģirts Jakovļevs, kā arī Kauņas muzikālā teātra primadonna, jubilāra meita Viktorija Streiča ar saviem kolēģiem no Lietuvas.

Jubilejas svinību koncertu režiju veido Jāņa Streiča meita Viktorija un znots Ķestutis Jakšts. Viktorija šobrīd ir Kauņas muzikālā teātra režisore un vadošā aktrise, savukārt viņas dzīvesbiedrs – šī teātra galvenais režisors.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rēzeknē biļetes sen izpiktas. Un bija gana dārgas. bet, ja būtu vieta, pirktu tāpat, jo reti mūspusē tik talantīgi ļaudis ciemojas.

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+