×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Jandāliņš Āgenskalnā: Māsa nepilngadīgā brāļa savaldīšanā iesaista likumsargus

Foto RPPFoto RPP

Sestdien, 15.oktobrī, kāds 16 gadus vecs apreibinājies jaunietis kādā Āgenskalna dzīvoklī sarīkojis pamatīgu jandāliņu, kuru izdevies novērst tikai iesaistot likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Dienas pirmajā pusē RPP darbinieki, saņēma izsaukumu uz Nometņu ielu, kur izcēlies konflikts starp brāli un māsu.Ierodoties notikuma vietā, policistus kāpņu telpā sagaidīja zvanītāja un pastāstīja, ka dzīvoklī atrodas nepilngadīgais brālis, kurš ir lietojis apreibinošas vielas, visticamāk – narkotikas. Ieejot dzīvoklī kārtības sargi sastapa jaunieti, kurš skaļi lamājās un spārdījās. Puisis, ieraugot policistus, vairākas reizes viņus nolamāja dažādos literāros, taču vienlaikus nepiedienīgos vārdos. Tāpat jaunietis pauda pārliecību, ka kārtības sargi viņu nevarot aizturēt, jo viņš esot nepilngadīgs. Uzreiz pēc šī apgalvojuma 16 gadus vecais puisis metās virsū policistiem, taču kārtības sargi ātri viņu neitralizēja – jaunietis tika nogāzts gultā un tika pieturētas viņa rokas, lai viņš nevarētu nodarīt pāri sev un apkārtējiem.

Mirkli vēlāk uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri agresīvo puisi nogādāja psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Ņemot vērā, ka jaunietis joprojām uzvedās agresīvi, Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekus līdz ārstniecības iestādei pavadīja policija. Pa to laiku arī tika noskaidrots, ka jaunietis policistu redzeslokā nonāk ne pirmo reizi, savukārt ģimenes locekļi stāstīja, ka puisis bieži lietojot apreibinošās vielas un basto skolu.

Informācija par notikušo nosūtīta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, lai tās speciālisti izvērtētu jaunieša atbildību, kā arī lemtu par citu institūciju iesaistīšanu situācijas risināšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+