Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. decembris, 2013
Drukāt

Janukovičs “nodod ukraiņus lombardā”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija un Ukraina vienojušās par Ukrainai piegādājamās gāzes cenas samazināšanu, paziņojis Krievijas prezidents Vladimirs Putins pēc tikšanās Kremlī ar Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču.

Pēc Putina vārdiem, puses nav spriedušas par Ukrainas dalību Krievijas vadītajā Muitas savienībā. Krievija Ukrainas valdības vērtspapīros investēs 15 miljardus dolāru, lai atbalstītu Ukrainas budžetu, teica Putins. Krievijas firma “Gazprom” pārdos Ukrainai gāzi par 269 dolāriem par 1000 kubikmetriem, kas ir ievērojami mazāk nekā Ukrainas patlaban maksātie aptuveni 400 dolāri. Ukrainas vicepremjers Jurijs Boiko paziņojis, ka cena 269 dolāri par 1000 kubikmetriem tiks saglabāta līdz līguma beigām 2019. gadā, kas dotu iespēju Ukrainai ietaupīt divus miljardus dolāru gadā. Reaģējot uz ziņām, ka Ukraina un Krievija vienojušās par gāzes cenām un Krievijas ieguldījumiem Ukrainas valdības vērtspapīros, uz Neatkarības laukumu Kijevā atkal plūst tūkstošiem protestētāju, bet opozīcijas līderi pauduši viedokli, ka prezidents Viktors Janukovičs Maskavā “nodevis ukraiņus lombardā”.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+