×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
16. janvāris, 2013
Drukāt

Japānā ārkārtas nolaišanos veikusi “Dreamliner” pasažieru lidmašīna

Foto - AFPFoto - AFP

Japānā ārkārtas nolaišanos veikusi aviokompānijas “All Nippon Airways” (ANA) lidmašīna “Dreamliner”, kad instrumenti uzrādījuši dūmu esamību elektriskajā nodalījumā.

“Pilotu kabīnē pienāca ziņojums, ka priekšējā nodalījumā ir dūmi, tāpēc mēs veicām pārbaudi, taču dūmus nemanījām,” pavēstīja par apkopi atbildīgā amatpersona Hirojuki Ito. “Mēs varējām saost dūmus pilotu kabīnē.” Ito sacīja, ka lidmašīnā ir divi elektriskie nodalījumi, no kuriem viens atrodas beigās.

ANA paziņoja, ka lidmašīnā atradās 129 pasažieri un astoņi apkalpes locekļi, kas bija ceļā no Ubes Japānas rietumos uz Tokiju, kad lidojuma vidū tika nolemts veikt ārkārtas nolaišanos Takamacu lidostā. Policija ziņo, ka vairāki pasažieri guvuši vieglus ievainojumus, tādus kā nobrāzumus, kad pasažieri evakuēti pa avārijas izejām. Pēc incidenta abas lielākās Japānas aviokompānijas ANA un “Japan Airlines” paziņoja, ka uz pārbaudēm aptur visus “Dreamliner” lidojumus.

Japānas Transporta ministrija nolēma pārbaudīt ASV aviobūves uzņēmuma “Boeing 787 Dreamliner” lidmašīnas, kurām pēdējā laikā konstatētas vairākas problēmas. 8. janvārī Bostonā “Boeing 787 Dreamliner” tika konstatēta degvielas noplūde un svētdien līdzīga problēma šī paša modeļa lidmašīnu piemeklēja arī Tokijas Naritas lidostā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+