×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

Jaunais “Ford S-Max” – vispirms taksometrs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jaunie taksometri aprīkoti ar divlitru TDCi dīzeļdzinējiem.

Jaunās paaudzes minivena “Ford S-Max” pirmais pircējs Latvijā ir AS “Rīgas taksometru parks”, kurš savu autoparku tikko papildinājis ar 20 šādiem automobiļiem. Turklāt šie jaunie automobiļi ar “RedCab” zīmolu ir pirmie, kas iegūst jauno “Rīgas taksometru parka” vizuālo noformējumu – balts auto ar sarkanu jumtu.

“Patlaban auto parkā jau ir 176 vieglo transportlīdzekļu vienības, kas mūs padara par līderiem taksometru tirgū. Jaunais autoparka papildinājums – Ford S-Max – ir efektīvs jau standartaprīkojumā, kā arī palīdz īstenot mūsu uzņēmuma pamatnostādni braukt ar iespējami drošām jaunākās paaudzes automašīnām,” – tā īsumā savu izvēli raksturo AS “Rīgas taksometru parks” valdes priekšsēdētājs Kaspars Muižnieks.

Līdz gada beigām tiks veikta daļēja taksometru nomaiņa, to kopējais skaits būs 190 vienību. Plānots, ka attiecīgi pieaugs arī pasažieru skaits – līdz pat 70 000 mēnesī. Trīs gadu laikā plānots nomainīt visu autoparku ar jaunā dizaina taksometriem, autoparku palielinot līdz 200 vienībām. “Ford S-Max” ir ļoti daudz domāts ne tikai par autovadītāja un pasažieru, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību – ir ieviests inteliģentais ātruma ierobežotājs, pirmssadursmes bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju uztveršanas funkciju, neapžilbinošas tālās gaismas un citas inovācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+