×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. septembris, 2017
Drukāt

Jaunsargi tiks pie zābakiem par miljonu (9)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas jaunsargu rīcībā gada beigās nonāks jauni lauka formas šņorzābaki, kurus piegādās SIA “Multiteks” par 1 154 650 eiro bez PVN.

Uzņēmums uzvarējis atklātā konkursā par zābaku piegādi. Jaunsardzes un informācijas centrā skaidro, ka par vienu zābaku pāri paredzēts maksāt 67 eiro bez PVN, un kopumā tiks iepirkti ap 15 000 zābaku pāru. Paredzēts, ka zābaku jaunsargiem pietiks sešiem gadiem, ja krasi nemainīsies organizācijas dalībnieku skaits. Pašlaik Latvijā ir ap 8200 jaunsargu. Tā kā Jaunsardzē var iestāties jaunieši no desmit līdz 21 gadam, būtisks ir jautājums, kas notiks ar zābakiem, kuri jauniešiem vairs nederēs. Tie tikšot dezinficēti un nodoti jaunākiem jaunsargiem.

Jau pērn tika izsludināts konkurss par zābaku iepirkumu jaunsargiem, taču tas tika pārtraukts, jo pretendents bija iesniedzis zābaku paraugus ar defektiem un tie neatbilda tehniskajai specifikācijai. Tāpēc tika veikti grozījumi tehniskajā specifikācijā un izsludināts jauns konkurss.

Jauniepirktie zābaki būs melnā krasā, veidoti no mitrumizturīgas virs-ādas un paredzēti intensīvai slodzei dažādos laika apstākļos.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kaut ka informācija nav pareiza, jo Jaunsargi slēdz līgumu ar diviem uzņēmumiem!

  Pēc publiskie pieejamās informācijas!
  Jaunsargu lauka formas tērpa zābaki (18815000-5)
  Piegādātājs (-ji): SIA “Multiteks” (400032784200), SIA “Vide un Būve (43603020377)
  Līgumcena: 1 154 650,00 EUR

 2. Varētu domāt kad valstij vairāk nau kur likt naudu,lai skrien basām kājām

 3. un kas maksas mums par zarkiem

 4. Mūsu klimatam nekas nav labāks par sāņu armijas zābakiem M58. Izturība, mitrumizturība. Pats tādus lietoju lauku un meža darbos vairāk kā desmit gadus.

 5. Ja man būtu atkal jādien, neko labāku par krievu kirzas zābakiem negribētu! Viegli, pagari, kas labi dubļos, ērti uzvilkt, novilkt, var pārtīt autus un kājas atkal kādubrīd sausas etc.
  Nezinu, kāpēc tagad modē šņorzābaki…

   • + zinu jau: mēs / visa pasaule(?) diezgan akli kopējam speciālo vienību ekipējumu faktiski visās jomās.
    Tāpēc, viena lieta ir desants no helīša un noskriet vienus 10 – 25 km kā tādus un viss…, bet pavisam cita lieta, ar tādiem žābakiem dzīvot purvā nedēļām. mēnešiem ar slapjām kājām un nopuvušām šņorēm, zeķēm. Zemessargiem, jaunsargiem to vajadzētu sākt saprast.

 6. un tirģū tos zābakus par cik varēs pēc tam nopirkt? spekulantiem preci par valsts naudu jau iepērk?

Draugiem Facebook Twitter Google+