Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Jēkabpilī nāvējoši sadurts vīrietis

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Aivadītajā naktī Jēkabpilī nāvējoši sadurts vīrietis, informē policija.

Noziedzīgs nodarījums ar letālām sekām noticis naktī no svētdienas uz pirmdienu Jēkabpilī daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpā. Izmeklēšanā noskaidrots, ka pirms noticis noziedzīgs nodarījums, vienā no dzīvokļiem starp abiem vīriešiem notikusi alkohola lietošana, savukārt pēc tam kāpņu telpā vīriešu starpā izcēlies strīds.

1963.gadā dzimis vīrietis ar nazi iedūris 1982.gadā dzimušajam vīrietim, kurš no nodarītajiem miesas bojājumiem slimnīcā mira. 1963.gadā dzimis vīrietis aizturēts un ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Kriminālprocess uzsākts par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par to paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (3)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+