Jeromanovam 30 punkti “Jūrmala/Fēnikss” otrajā uzvarā 0

“Jūrmala/Fēnikss” basketbolisti izcīnījuši otro uzvaru Baltijas basketbola līgā, savā laukumā ar 90:74 pārspējot Rakveres “Tarvas” komandu.
Iepriekšējo uzvaru jūrmalnieki izcīnīja pirms vairāk kā mēneša, turklāt vēl viens zaudējums būtiski sarežģītu Arņa Vecvagara trenētās komandas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. Ne bez piedzīvojumiem, iztērējot 16 punktu pārsvaru, “Jūrmala/Fēnikss” pie panākuma spēles pagarinājuma tomēr tika.
Pirmajā puslaikā laukumā ritēja līdzvērtīga cīņa, par ko liecināja arī rezultāts uz tablo – 31:31. Otrā puslaika pirmajā pusē laukuma saimnieki ierobežoja savas kļūdas un precīzāk uzbruka no tuvas distances, pēdējā ceturkšņa sākumā sasniedzot lielāko pārsvaru – 65:49. Tobrīd drošā uzvara izplēnēja kopā ar pašpārliecinātību un vairākiem neveiksmīgiem uzbrukumiem zaudētu pārliecību, savukārt “Tarvas” sāka neticamu pakaļdzīšanos. Dažas minūtes jūrmalnieki zaudēja ar 1:19 un priekšpēdējā minūtē rezultāts kļuva 66:68. Pēdējā minūtē no zaudējuma laukuma saimniekus paglāba Edgara Jeromanova trejacis.
Pagarinājumu “Jūrmala/Fēnikss” sāka ar atbildes ofensīvu, gūstot 16 punktus pēc kārtas. Par spēles galveno varoni kļuva Edgars Jeromanovs, kura rēķinā 30 punkti, tostarp seši precīzi tālmetieni. Arī “Tarvas” komandā starp līderiem bija latvieši – Robertam Stumbrim 20 punkti un 11 atlēkušās bumbas, Reinis Strupovičam 15 punkti.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
B grupa
“Jūrmala/Fēnikss” – “Tarvas” 90:74
(18:17, 31:31, 59:48, 70:70). Jeromanovs 30+7RP, Ziediņš 12, Gromovs, Roberts pa 11; Stumbris 20+11AB, Marojevičs 17, Strupovičs 15.
Tabulā: 1. “Vytautas” 4-0, 2. “Liepāja/Triobet” 4-0, 3. “Tarvas” 3-2, 4. “Barsy” 2-2, 5. BK “Jēkabpils” 2-3, 6. “Jūrmala/Fēnikss” 2-4, 7. “TTU” 0-6.