Jučera debija ar rūgtuma piegaršu 0

Latvijas hokeja izlases vārtos spēlē pret Dāniju trešā perioda sākumā Edgaru Masaļski nomainīja Māris Jučers. Viņam tas bija debijas mačs pasaules čempionātos. Māris atvairīja visus piecus metienus, taču komanda piedzīvoja neizteiksmīgu zaudējumu (0:2).

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Māris Jučers: “Cīnījāmies, speciāli jau neviens nezaudēja. Beigās tomēr nekas nesanāca. Pirms spēles viss bija kārtībā, viens otru uzmundrinājām. Atmosfēra ģērbtuvē tāda pati kā pirms Vācijas vai Čehijas spēles, visi kaujinieciski, koncentrējušies, gribējām uzvarēt. Grūti pateikt, kas notika ar Edgaru tajā epizodē, kad viņam ar slidu uzkāpa uz kājas, bet zinu, ka tas var būt sāpīgi, var pārgriezt. Man otrajā pārtraukumā uzreiz ģērbtuvē pateica, ka būs jāiet vārtos, centos mazliet sagatavoties un nenervozēt, lai gan mazliet jau bija spriedze – tā man tomēr debija pasaules čempionātā. Likās tīri normāli, daudz metienu nebija. Domāju, ka komandai bija iespēja aizķerties. Ja viens gols būtu iekritis, mums būtu pacēlums, bet dāņi vairs nejustos tik mierīgi. Grūti pateikt, kāpēc pēdējās divas spēles nav sanākušas. No malas nešķiet, ka kādam būtu spēki izsīkuši, bet kaut kur spēle ir pazudusi. Es būšu gatavs spēlēt pret Zviedriju.”