×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2016
Drukāt

Kā beigt sevī programmēt nabadzību (11)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Portāls MEN’S CULT formulējis 10 pazīmes, kas raksturo cilvēkus, kuri ieprogrammējuši sevi uz nabadzību.

1. Sevis žēlošana.

Cilvēki, kas noskaņojušies uz nabadzību, sevi žēlo un uzskata, ka pats liktenis nav lēmis viņiem kļūt bagātiem. Kādai sevis žēl tāpēc, ka piedzimusi par sievieti (jo vīriešiem ir vairāk iespēju), kāds sevi žēlo, jo ir pārāk korpulents (jo slaidie dabū labākās darba vietas), kāds apraud savu auguma garumu, nacionalitāti, ādas krāsu, ģimenes stāvokli (neprecējies, pārāk agri apprecējies vai šķīries), jaunajiem šķiet, ka problēmas iemesls ir pieredzes trūkums, gados vecākajiem – lielais gadu skaits. Sevis žēlošana – tas ir daudzu tonnu smags enkurs, kas aptur jūsu ceļu uz personības attīstību un nolemj mūžīgai nabadzībai.

2. Alkatība, skopums.

Nenogurstoša ikdienas cenu zīmes ar uzrakstu «Atlaides» vai „Izpārdošana” meklēšana veikalos, nevēlēšanās ieguldīt bērnu izglītošanā (jo man taču neviens nepalīdzēja), – lūk, pazīmes, kas liecina, ka jums jau ir nabadzīgo cilvēku otrais ieradums. Totāla ekonomijas vēlme nav vis gudrības pazīme, bet indikators, ka nav sabalansēti jūsu ienākumi un izdevumi, pie tam jūs mēģināt rast risinājumu no nepareizās puses.

3. Nodarbošanās ar lietām, kuras jūs patiesībā ienīstat.

Vairāk par visu pasaulē viņa nevar ciest trauku mazgāšanu, bet neviens no ģimenes nepalīdz. Viņš paliek traks jau no domas, ka tuvojas ceturkšņa atskaišu nodošanas termiņš un tas atkal būs jādara viņam, jo neviens no vietniekiem to izdarīt vienkārši nespēj. Viņa ienīst auditora darbu, bet tas ir vienīgais veids, kā nopelnīt papildus līdzekļus kredīta apmaksai. Visi šie ļaudis ir gatavi neveiksmēm un nabadzībai un tā iemesls ir izjūtas, ko viņiem sagādā nepatīkama darba veikšana. Glābiņš – nodarboties nevis ar to, kas vajadzīgs, bet kas sagādā patiesu gandarījumu. Tikai šajā jomā jūs sasniegsiet panākumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Mīļā, Cika!
  Lūdzu piedodiet, ka sākumā sadusmojos uz Jums. Vēlāk padomāju, cik ļoti nelaimīgai ir jābūt dvēselei, lai uzgāztu samazgu spaini svešam cilvēkam, par kuru Jūs pilnīgi NEKO nezināt. Tikai tāpēc, ka atļāvos pateikt, ka burtiski pārtulkotais raksts ne vienmēr atbilst Latvijas situācijai. Ka ir krīzes situācijas, kad ir jāstrādā darbs, kas nepatīk un jāmeklē atlaides un jābūt super apķērīgai un arī čaklai saimniecei, lai savu saimi sātīgi un garšīgi pabarotu ar minimāliem līdzekļiem. Nezinu, kas manā komentārā varēja izsaukt šādu reakciju?
  Patiesi novēlu dzīvē saskatīt pozitīvo, lai arī kādus pārbaudījumus tā mums reizēm neuzliktu. 🙂

 2. Mīļš paldies par jauko atbildi! Pirmkārt, es nenīdu, tikai izteicu viedokli par rakstu. Otrkārt, 88.gadā nebija lati. Treškārt, arī es esmu izaudzinājusi trīs bērnus. Bet nu, liels paldies par padomiem! Lai jums pašai veicas! 🙂

 3. Aija un līdzīgi domājošie,beidz nīdēt,te valsts vainīga,soc.pabalsti,politiķi. Aizbrauc vasarā pie saviem lauku radiem,, mazliet laukā no mājas un varbūt pat turpat pie durvīm ir dārzs ar zāli un nātrēm . Pavasarī uzroc pāris dobītes un iesēj dilles,burkānus, gurķus,sīpolus,utt. Būs pašai un bērniem.Dzen to nejēgu vīru strādāt lai neguļ blekus nemalko kandžu,utt.Sataisa tos bērneļus veselu kaudzi un tad nu gaudo.Slinka Tu maita esi un vairāk nekas, 88 g. saņēmu algā 45 latus, audzināju 3 bērnus,rāvos trijās vietās ,pat līdz 23,00 vakarā. Dienā darbs un pēc 17. viens darbiņš un no 19.00 tīrīju baigās garažas. izskoloju bērnus un pati neesmu nosprāgusi,bet nekad neesmu gaudojusi. Tie nebija kara gadi, Soc. pabalsti arī nebija vispār. Valdība tā pati kas tagad. Neņaudiet,kustiniet prātu,rokas un jums būs. Un nevajadzēs lasīt nekādas gudrās pamācības un domāt ka nu kas mainīsies. Neslinko,nemīcies ej un meklē iespējas,strādā kaut 3 vietās.

 4. Tas viss der stabilā valstī ar sociālajām garantijām utt. Ir situācijas, kad, lai izdzīvotu ir jādara arī darbs, kas nepatīk un jāmeklē produkti ar atlaidi un vēl jāprot ģimenei pusdienas pagatavot no “nekā”.

  • Sasien pauniņu un dodies prom no šīs valsts. Tici,ja nestrādāsi ,nekur tev nebūs pa prātam.ne Vācija,Zviedrijā,Dānijā,Spanijā.

 5. Tā ārī neatradu atbildi šajā rakstā..kā sevi beigt žēlot 😀

 6. Bilde pie šī raksta ir vienkārši debīla.

 7. kas vainas, ka atgādina ko noderīgu. ne no šī raksta, bet no kaut kādiem psihologu padomiem, piemēram, man dikti noderēja tāda mācība, ka nesalīdzini bērna panākumus ar citu panākumiem, bet tikai ar viņa paša izaugsmi, mazajām uzvarām. tad nebūs kreņķu.

 8. kad jau vienreiz beigs tulkot šos stulbos tulkotos amerikāņu rakstus…

Draugiem Facebook Twitter Google+