×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. maijs, 2015
Drukāt

Kā sarīkot ne tikai jautru, bet arī drošu bērnu ballīti

K-Rauta Publicitātes fotoK-Rauta Publicitātes foto

Svinības pašiem mazākajiem vai bērnu ballīti var lieliski sarīkot pagalmā, sporta laukumā, jūras krastā vai jebkur citur brīvā dabā. Šādas svinības vasarā ļauj izpausties radošumā gan pieaugušajiem, gan pašiem ballītes galvenajiem varoņiem – bērniem. Pēc veikalu tīkla K-rauta vērojumiem bērnu svinībām raksturīgi izvēlēties noteiktu tēmu un attiecīgā stilā traukus, dekorus, aizvien vairāk tiek padomāts arī par bērnu drošību.

“Bērnu brīvdabas svinībās, protams, mazos viesus iepriecina it viss – tikšanās ar draugiem, interesants noformējums, sagatavotās uzkodas, bet vecāku uzdevums rūpēties arī, lai negadītos nepatīkamas traumas vai citi starpgadījumi. Pirms mazo viesu ierašanās vajadzētu pārliecināties, ka pagalms vai izvēlētā atpūtas vieta ir droša bērniem. Ja ir pieeja ūdenskrātuvēm vai baseinam, jāparūpējas, ka bērni bez uzraudzības tur netiks. Tāpat, lai, piemēram, batuts ir aprīkots ar drošības tīklu, mājdzīvnieki piesieti un dārza tehnika nepieejama. Bērnu ballītei ieteicams izveidot ierobežotu laukumu, lai bērni paliktu redzamā attālumā. Tāpat ļoti uzmanīgiem jābūt, ja svinībās izmanto grilu, ugunskuru, kur var apdedzināties. Ja iekuršanai izmanto speciālo degmaisījumu, tam gan pirms, gan pēc šī procesa jāatrodas bērniem nepieejamā vietā!” uzsver veikalu tīkla K-rauta mārketinga speciāliste Anete Adijāne.

Brīvdabas ballītē bieži vien tiek izvēlēti grilēti ēdieni. „Pieejami gan stacionārie grili, gan izbraukumiem paredzētie grili. Gāzes grili ir dārgāki, tomēr tie ir drošāki un kalpos daudz ilgāk,” atgādina veikalu tīkla K-rauta mārketinga speciāliste Anete Adijāne.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+