Latvijā
Kriminālziņas

Kādā dzīvoklī atrod vīrieša līķi0

Foto no Pixabay.com

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policija (VP) saņēma informāciju, ka Daugavpilī kādā dzīvoklī NMPD mediķi atraduši kāda vīrieša mirstīgās atliekas, kurš, iespējams, miris vardarbīgā nāvē, portālu LA.lv informēja VP.

1.aprīļa vakarā ap plkst. 17:50, VP a saņēma informāciju no mediķiem, ka Daugavpilī kādā dzīvoklī ir atrasts 1978.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – vairākām durtām brūcēm. Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu un uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

Pēc pašlaik policijas rīcībā esošās informācijas, kāds 1978.gadā dzimis vīrietis, kopā ar 1981.gadā un 1958.gadā dzimušām sievietēm, ka arī 1954.gadā dzimušu vīrieti kopīgi svinēja svētkus. Visdrīzāk, kopīgas alkohola lietošanas laikā, starp minētajām personām bija izcēlies konflikts, kas pārauga kautiņā. Kautiņa laikā cietušajam tika nodarīti dažādi miesas bojājumi, tostarp arī tādi, kas, visticamāk, arī kļuva par viņa nāves iemeslu.

Turpat notikuma vietā likumsargi aizturēja aizdomās turēto personu – kādu 1954.gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju. Vīrietis iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pašlaik policijā turpinās izmeklēšana, tiek skaidrota vīrieša saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt tuvākajā laikā tiesa lems arī par drošības līdzekļa piemērošanu.

Pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību) — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

LA.lv