Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Kādām izklaidēm priekšroku dod katras zodiaka zīmes pārstāvji? Uzzini šajā horoskopā!

1. Auns

1no12
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izrādās, ka dažādu zodiaka zīmju pārstāvjiem patīk atšķirīgā veidā pavadīt savu brīvo laiku. Katrs izklaidējas savādāk – viens izvēlas pavadīt brīvo laiku pie galda sarunās ar draugiem, cits dodas nelielos ceļojumos vai nodarbojas ar sportu, bet vēl kāds vienkārši zviln uz dīvāna un lasa grāmatu. Nav noslēpums – tāpat kā daudzi citi mūsu ieradumi zodiaka zīme, kurā esam dzimuši, ietekmē arī veidu, kā mēs atpūšamies un izklaidējamies.

Aunam parasti patīk būt dominējošās pozīcijās, taču izklaides jomā viņš bieži paļaujas uz draugu, radinieku vai kolēģu gaumi un izvēli. Auns ar prieku pievienojas tam, ar ko nodarbojas viņam nozīmīgi cilvēki. Tāpēc šīs zīmes pārstāvji izklaidējas visdažādākajos veidos – vienās brīvdienās viņi līdz spēku izsīkumam var nodarboties ar sportu, bet jau nākamajās doties uz bāru un sarīkot dzeršanas sacensības. Ja Aunu neviens nekur neuzaicina, viņš, visticamāk, brīvajā laikā nodarbosies ar pasaules iekarošanas plānu sastādīšanu vai vismaz izstrādās stratēģiju, lai iegūtu sev tīkamas personas sirdi.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+