Mobilā versija
+1.5°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
4. oktobris, 2016
Drukāt

Kādas sievietes vīriešiem šķiet biedējošas? (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Nesens pētījums vedina uz domām, ka ir viena lieta, kas vīriešiem sievietēs nešķiet pievilcīga, un godīgi sakot, tas ir ļoti graujoši.Pētījumā piedalījās 500 cilvēki, kuriem vajadzēja dodies uz tā saucamajiem ātrajiem, aklajiem randiņiem, novērtējot pretējā dzimuma fizisko pievilcību un inteliģenci.

Ik pēc pāris minūtēm, katrs ieguva jaunu “randiņa” partneri, pēc tam tika vaicāts, vai vēl vēlētos satikt šo personu. Skumjā kārtā, rezultāti parādīja, ko vīrieši domā par sieviešu inteliģenci

Varšavas Ekonomikas skolas pētījums atklāja, ka vīriešus biedē apdāvinātas, gudras sievietes.

Jā, tieši tā: Pētījums atklāj, ka pēc tam, kad sieviete ir sasniegusi noteiktu gudrības vai apdāvinātības līmeni, vairs nav pozitīvas korelācijas ar to, par cik pievilcīgu viņu uzskata viņas potenciālais partneris.

Principā, zinātne saka, ka vīrieši vēlas gudras un apdāvinātas sievietes, bet tikai līdz noteiktai robežai. Kas, kā mēs saprotam, ir absurdi.

Pētījumā gan ir svarīga piebilde– pētījumā tika izmantoti pretēju dzimumu pāri un dalībnieku seksuālā orientācija netika izpētīta.

Tomēr, dāmas, atcerieties: Tava inteliģence ir tavs lielākais trumpis! Atrodi kādu, kurš spēs novērtēt gan tavu skaistumu, gan smadzenes!

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. sarkan matainas solvitas! atvecaju daragoi!

  2. Jo blondāka, jo šai šķiet, ka ir gudrāka…

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (22)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+