×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Kaimiņš prasa lielāku kabinetu (6)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV) lūdzis viņam piešķirt lielāku kabinetu tikšanās reizēm ar apmeklētājiem, jo pašreizējais kabinets šim nolūkam neesot pietiekami plašs.

Kā “neatkarīgajam deputātam” Kaimiņam nav pieejamas frakcijas telpas, kurās tikties ar cilvēkiem, – esošais kabinets tam ir par mazu, iesniegumā Saeimas Prezidijam un parlamenta ģenerālsekretārei Karinai Pētersonei norāda politiķis.

Deputāts lūdz izskatīt iespēju pēc rekonstrukcijas veikšanas Jēkaba ielā 6/8 piešķirt kabinetu šajā parlamenta ēkā. Ja tas nebūs iespējams, Kaimiņš lūdz piešķirt lielāku kabinetu kādā citā Saeimas ēkā.

Kaimiņš 12.Saeimā tika ievēlēts no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta, bet dažādu iemeslu dēļ izstājās no LRA frakcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Paskaties spogulī!

  2. Pamatota prasība!

  3. Vajag gan. Ar durvīm, kurām rokturis tikai ārpusē. Un zvanu sanitāru izsaukšanai, kad rodas šaubas par savu identitāti (“kas es esmu”).

  4. suņa būda būs pietiekami! nu pēc kā šis pajols izskatās! vēl Gobziņu pielieciet viņam klāt, kuram Govs nokoda kāju! Un to tur tagadējo Humora murgu, kurš atdarina tieši tādu pašu raidījumu, kā Amerikā!

  5. 100 deputāti vienāds ar 100 kabineti.

Draugiem Facebook Twitter Google+