×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Kaņepes kultūras centrā viesosies Andris Dzenītis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Andris Dzenītis.

Trešdien, 20. aprīlī, plkst. 18 Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina uz cikla “Latvijas mūziķi muzejam” sarīkojumu Kaņepes kultūras centrā, un šoreiz tajā būs iespēja tikties ar komponistu, pedagogu un mūzikas žurnālistu Andri Dzenīti, LA.lv uzzināja muzejā.

Sarīkojumā skanēs A. Dzenīša mūzika videoierakstā un dzīvā izpildījumā. Sekojot cikla Latvijas mūziķi muzejam tradīcijai, sarīkojuma noslēgumā apmeklētāji uzzinās un aplūkos, kādas muzejiskās vērtības Andris Dzenītis ir novēlējis Rakstniecības un mūzikas muzeja kolekciju krātuvei.

Sarīkojumā piedalīsies dziedātājs Armands Siliņš, pianists Aldis Liepiņš un orķestra “Sinfonietta Rīga” stīgu kvartets: Kristiāna Šīrante (I vijole), Agnese Kanniņa-Liepiņa (II vijole), Elīna Adrianova (alts), Kārlis Klotiņš (čells).

Andris Dzenītis (1978) ir viens no daudzpusīgākajiem latviešu komponistiem – viņa daiļrade aptver visdažādākos mūzikas žanrus, tostarp arī operu. A. Dzenītis darbojas arī mūzikas žurnālistikā kā radio “Klasika” balss un žurnāla “Mūzikas Saule” redaktors, kā arī pasniedz kompozīciju un mūzikas teoriju.

Sarīkojumu vadīs muzeja mākslas eksperte, muzikoloģe Inese Žune.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+