Sports
Futbols

Karašausks salīdzina Latvijas un Kazahstānas futbolu – pie mums ir labāk0

Foto: LETA

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artūrs Karašausks sapratis, ka Kazahstānas čempionātā nevar izaugt kā spēlētājs, tāpēc nākamajā sezonā atgriezīsies Latvijā, atklāja futbolists.

Kā vēstīts, Karašausks nākamajā sezonā atkal spēlēs Latvijas virslīgā, jo pievienosies RFS komandai. Viņš šobrīd pārstāv Kazahstānas čempionāta vienību Oralas “Akžajik”, taču nākamajā sezonā atgriezīsies dzimtenē.

“Jau iepriekš esmu teicis, ka laukumi un

infrastruktūra Latvijā ir labāka nekā Kazahstānā. Arī medicīnas līmenis ir krietni labāks. Uzskatu, ka Latvijā kā futbolists varu attīstīties labāk,

turklāt esmu tuvāk Eiropai. It kā Kazahstānas klubs vēlējās mani paturēt, bet es izvēlējos labāk atgriezties Latvijā,” stāstīja Karašausks.

“Jutu, ka es Kazahstānā neaugu kā spēlētājs, varbūt pat regresēju. Turklāt Latvijā ir mana ģimene un mana sieva, kura mani motivē,” teica futbolists.

Patlaban 26 gadus vecais Karašausks uz Kazahstānu pārcēlās jūnijā, bet pirms tam spēlēja citā Latvijas klubā “Liepāja”/”Mogo”, kura rindās šosezon virslīgā iesita četrus vārtus.

“Kad biju Liepājā, tur bija pilnīgi viss, lai es varētu attīstīties. Zinu, ka RFS būs tas pats. Piemēram, Kazahstānas klubā nav trenažieru zāles. Nu tā nedrīkst būt! Es pirms treniņa nevaru aiziet 30 minūtes padarboties trenažieru zālē – ja es gribu attīstīties, man tas ir vajadzīgs,” atzīmēja Karašausks.

Viņš gan atteicās runāt par atalgojuma atšķirībām Kazahstānā un Latvijā, taču tas neesot noteicošais faktors.

Saistītie raksti

“Negribu teikt, ka šī būtu rūgta pieredze. Katra pieredze ir laba. Neuzskatu, ka tas būtu zemē nomests laiks, neko nenožēloju,” teica Karašausks, kuram mērķis nākamajai sezonai bija spēlēšana Latvijā, nevis ārzemēs. “Esmu motivācijas pilns atgriezties Latvijā un nākamgad izcīnīt čempiontitulu vai kausu. Vairāk jau čempiontitulu. Katrā spēlē būs jāspēlē uz maksimumu un jādemonstrē spilgts sniegums, lai komandai tas nes uzvaras un skatītājiem patīk.”

Pērn Karašausks bija starp trim pretendentiem uz 2017.gada Latvijas labākā futbolista titulu, ko beigās ieguva Andris Vaņins.

LA.lv