×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. maijs, 2013
Drukāt

Karro pārāks arī Valmierā

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Ar trīs pārliecinošām Matīsa Karro uzvarām prestižakajā MX Pro klasē Valmierā noslēdzies Superkausa izcīņas motokrosā sezonas atklāsanas posms.

Matīss Karro starp diviem pasaules čempionāta posmiem “MX Moduls” komandas sastāvā izcīnīja uzvaras gan Latvijas čempionāta pirmajā posmā Aizputē, gan Superkausa izcīņā Valmierā. Turklāt nodrošināja “MX Moduls” uzvaru komandu vērtējumā. Superkausa izcīņas formāts ar trīs īsiem finālbraucieniem atstāj lielu iespēju dažādām nejaušībām, taču tādas ar Karro nenotika. Labākais apļa laiks kvalifikācijā, trīs pārliecinoši uzvarēti braucieni – skatītāju tūkstošiem Valmieras trases malā bija ko redzēt. “Ja runājam par braucieniem, tad tajos izdevās pilnīgi viss – izcēlu gan startus, gan arī bez kļūdām tos nobraucu, par ko esmu ļoti apmierināts. Liels paldies visiem faniem, kuri mani atbalstīja. Jutu, ka gan viņi, gan es bijām noilgojušies viens pēc otra. Esmu uzņēmis tik daudz pozitīvas enerģijas un emocijas, kas man noteikti dos papildus spēku citām sacensībām,” Matīss Karro pacilātā noskaņojumā devies uz Portugāli, kur nedēļas nogalē notiks kārtējais pasaules čempionāta posms.

Likumsakarīgi, ka MX Pro klasē blaklus Karro uz goda pjedestāla stāvēja divi citi regulāri pasaules čempionāta dalībnieki, brāļi Augusts un Roberts Justi. Augustam braucienos divas otrās un viena trešā vieta, Robertam trešā, ceturtā un piektā. Kopvērtējumā aiz līderu trijnieka palika Dāvis Līvs, Kārlis Sabulis un Ivo Šteinbergs. Jauniešu klasē uzvarēja Uldis Spulle, junioriem igaunis Jans Jakobsons, kvadriem Edgars Meņģelis, senioriem Leons Kozlovskis.

Vācijas čempionāta trešajā posmā ekipāžām Kamplintfortas trasē divu braucienu summā pirmo vietu izcīnīja Jānis un Lauris Daideri. Pirmā brauciena startā sajūga problēmu dēļ brāļi iedzīšanu sāka no 15. vietas, finišā pakāpjoties līdz trešajai vietai. Otrajā braucienā izcīnītā uzvara ļāva triumfēt ari posma kopvērtējumā. Pēc sezonas sākumā treniņā piedzīvotā kritiena un pārciestās operācijas trasē ar otro vietu pirmajā braucienā, ceturto vietu otrajā braucienā un kopvērtējumā atgriezās holandietis Etjēns Bakss un viņa līdzbraucējs Kaspars Stupelis. Ar līdzīgiem rezultātiem (ceturtie un otrie) trešo goda pjedestālu izcīnīja Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+