×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Vilnis Ķirsis: slēpnī nesēžu. Te nu es esmu. Pieteikts Rīgas mēra amatam (41)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Daži saka – “Vienotība” par Rīgas mēra amata kandidātu izvirzījusi nepazīstamu cilvēku. Kur viņi bija pirms 26 gadiem, kad desmitgadīgs rīdzinieks no Pētersalas ielas kopā ar vecākiem (tētis – LNNK biedrs) cauru nakti bija klāt pūliņos nogāzt Ļeņina pieminekli pilsētas centrā un pret rīta gaismu Voldiņš bija augšpēdu gan? Puiku sauc Vilnis Ķirsis. Kas seko līdzi politikai, zina, ka tagad viņš ir Saeimas deputāts, EM parlamentārais sekretārs, politikā iesaukts pēc “Rīkojuma Nr. 2” un otrreiz kandidēs Rīgas pašvaldības vēlēšanās. Pietiekami jauns un apņēmīgs cilvēks, lai mēģinātu demontēt vēl vienu vīru no pjedestāla – Nilu Ušakovu.

Tauta satraukusies. Latviskās partijas nav spējušas vienoties, lai pieveiktu “Saskaņu” domes vēlēšanās. Neesot sagatavotu piedāvājumu, spilgtu līderu un vēlmes cīnīties par varu, mēra amatu.

Kāpēc nav gribas cīnīties? “Vienotības” Rīgas nodaļa mani izraudzīja par listes pirmo numuru. Nevis kā “pēdējā brīža” piedāvājumu, bet kā politiķi, kurš vēlējās kļūt par Rīgas mēra amata kandidātu. Galvaspilsētas savdabība ir citur neraksturīga politiska pieskaņa vēlēšanās. Ja pilsētnieki vērtētu tikai pēc praktiski saimnieciskiem piedāvājumiem, Ušakovs nekad nekļūtu mērs. Es esmu ekonomists un šais jautājumos jūtos stiprs. Jā, žēl, ka neizdevās vienoties ar ZZS un NA par vienu sarakstu, bet ko līdz zūdīties par “pamatos ieliktu kļūdu”. Mēģināsim defektu pārvērst par efektu. “Vienotība” veido atvērto sarakstu, kur uz brīvām vietām aicinām pilsētas apkaimju aktīvistus, ekspertus, vai tie speciālisti velojautājumos, vai arhitektūrā un 
izglītībā, cilvēkus, kuros modies vecais tautfrontieša gars, – “konsolidēsim” ikkatru, kurš nav vienaldzīgs un grib piedalīties Rīgas veidošanā par mājīgu, mūsdienīgu Latvijas galvaspilsētu. Un tam ir atsaucība.

Esmu ievērojis, ka tad, kad Saeimā kritizē Rīgas vadītājus, no “Vienotības” puses vienmēr jūs izsakāties. Ilgāku laiku gatavojāties konkurēt ar Ušakovu?

Pievēršu uzmanību, reaģēju uz netaisnībām. Kad dome pacēla transporta biļetes cenu līdz 1,15 eiro, ko maksā strādājošie cilvēki, norādīju, ka tam iemesls ir nesaimnieciskums. Dotācijas “Rīgas satiksmei” izputina melnajos caurumos. Ušakovs, bijušais žurnālists, ir liels tēla veidošanas meistars. Prot ieborēt, ka viss ir jauki un skaisti. Ārpus mākslīgi radītās rozā pasaules ir lielas problēmas. Prasmīgi vadītajos sociālajos tīklos nav nesakārtotības, turpretim uz Rīgas ielām ir bedres, ceļu remonti nemākulīgi, Centrāltirgus pārvaldība – gadiem aizlaista.

Pievienot komentāru

Komentāri (41)

 1. gribētos jau ticēt visam, ko viņš saka, bet Vienotībai nekad nevar ticēt. Vienkārši uzmet. Gadu no gada. par ZZS nerunāsim. VL vispār parādās tikai lāpu gājienos, tas ir bezceris. Ušakovs daudzus vēlētāju tūkstošus pazaudēja ar biļešu cenu neadekvātu celšanu, ar zemi zem daudzstāvu namiem, kuru noprihvatizētāji tagad 9 ādas drīkst maukt no iedzīvotājiem, lai viņiem maksā par zemi, uz kuras stāv pirms 100 gadiem uzcelta māja, kas tam prihvatizētājam nekādi nevarēja piederēt kā senču mantojums. Ir vesels slānis bagātnieku, kas 25 gados iedzīvojās un tagad uz cilvēku asiņu un asaru rēķina turpina iedzīvoties, neko nedarot. Ušakovam tas liekas pareizi?

 2. Ja Vienotība Rīgas vēlēšanas uztvertu nopietni, tad kā pirmais numurs būtu jāliek Piebalgs vai līdzīga kalibra kandidāts. No malas izskatās kā Rīga tiek atdota bez cīņas.

 3. Un turpināsi sēdēt talāk,tikai citā krēslā?

 4. Atkal Vienotiba

 5. Tur arī paliec!

 6. Ziniet, man ir bijušas daudzas saskarsmes ar sūdzībām Ušakovam : par papildus zemes zemes gabalu pievienošanu mājām, par ko maksāt vajag, par bedrēm caurbraucamos iekšpagalmu ceļos, par to, ka pēc Brīvības ielas un tramvaja sliežu remonta Juglas virzienā (vai tā nav provokācija pret iedzīvotājiem, pret Latviju?) nogrieza tikpar kā visus kreisos pagriezienus un pat labos pagriezieinus uz dzīvojamiem masīviem, uz mazo biznesu, kas aiz tramvaja sliedēm, kas sāka masveidā iznīkt, liedza piebraukšanu uz 7 (septiņiem) garāžu koperatīviem Juglā un aiz Sporta akadēmijas, bet pats trakākais – Rīgas Dzirnavnieka fūrēm liegta iespēja no Lizuma ielas izbraukt uz Vidzemi vai iebraukt no Zemgales, kur tās stumdās pa veikala ALFA pagalmu, uz dažādām sūdzībam viņš nereaģē – pārsūta tās iestādēm, par kurām sūdzas un ja satiek šos darbiniekus, saka – nu, (devočka) meitiņ, dabūji atbildi, apmierināta. Atbildes ciniskas vai sarakstītas uz 6 lapām, kas tik tajās nav uzskaitīts, ka šoks, bet risinājuma nav. Tā bezatbildīgi nekad pirms Ušakobva atbildes nerakstīja, tanī pat laikā viņa pakļautais Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ir melojis vai atrakstījies par zemes pirmpirkuma jautājumiem, ka nezina, kas pārpirka zemi zem mājām, Īpauma departaments atrakstās par īpašuma nodokļa iekasēšanu no pieliktās piespiedu kārtā zemes, kura nav nedz īpašumā, nedz nomā šai mājai. Ušakovs ņem maksu no dzīvokļiem par sniega izvešanu no pagalma ar traktortehniku, kas nav bijusi pat tuvumā. Sarakstu var turpināt par Ušakova “labajiem”darbiem. Pensionāri neprot skaitī naudu, cik viņiem paņem RNP par dubultiem remontu tarifiem, par pierakstījumiem, kā pietiktu maksāt pat 1.15 – pilnai maksai un paliktu pāri. Vēl uzskaitīt? Te nu jums bija “saimnieks”. Pareizi jaunais cilvēks Vilnis stāsta un precīzi visu izprot un raksta.

 7. Ziniet, man ir bijusi daudz saskarsmes ar sūdžibām Ušakovam parpapildus zemes zemes gabalu pievienošanu mājām, par ko maksāt vajag, par bedrēm caurbraucamos iekšpagalmu ceļos, par to, ka pēc Brīvības ielas un tramvaja sliežu remonta Juglas virzienā (vai tā nav provokācija pret iedzīvotājiem, pret Latviju?) nogrieza visus kreisos pagriezienu un pat labos pagriezieinus: uz dzīvojamiem masīviem, uz mazo biznesu, kas aiz tramvaja sliedēm sāk masveidā iznīkt, liedza piebraukšanu uz 7 garāžu koperatīviem Juglā un aiz Sporta akadēmijas, bet pats trakākais – Rīgas Dzirnavnieka fūrēm liegta iespēja no Lizuma ielas izbraukt uz Vidzemi vai iebraukt no Zemgales, kur tās stumdās pa veikala ALFA pagalmu, uz dažādām sūdzībam viņš nereaģē – pārsūta tās iestādēm, par kurām sūdzas un ja satiek šos darbiniekus, saka – nu, meiriņ, dabūji atbildi, apmierināta. AStbildes ciniskas vai sarakstītas uz 6 lapām, kas tik tajās nav uzskaitīts, ka šoks, bet risinājuma nav. Tā nekad pirms Ūšakobva atbildes nerakstīja, tanī pat laikā viņa pakļautais Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ir melojis vai atrakstījies par zemes pirmpirkuma jautājumiem, ka nezina, kas pārpirka zemi zem mājām, Īpauma departaments atrakstās par īpašuma nodokļa iekasēšanu no pieliktās piespiedu kārtā zemes, kura nav nedz īpašumā, nedz nomā šai mājai. Ušakovs ņem maksudzīvokļiem par sniega izvešanu no pagalma ar traktortehniku, kas nav bijusi pat tuvumā. Sarakstu var turpināt par “Ušakova “labajiem”darbiem. Pensionāri neprot skaitī naudu, cik viņiem paņem RNP par dubultiem remontu tarifiem, par pierakstījumiem, kā pietiktu maksāt par 1.15 – pilnai maksai un paliktu pāri. Vēl uzskaitīt? Te nu jums bija “saimnieks”.

 8. Par nožēlu, daudzi raksta latviski, kas tie ir par tukšiem grūtgalvjiem, ka nomelno jaunu perosnību, kura nekur nav sakompromitējusies. Pasakiet, kas jums deva tiesiības zaimoties par partiju, kurai nav neviena krimoināla, bet visām citā pilns aplamību, tajā skaitā Saskaņas koruumpantiem un”šoferu dēliem”. Ušakovs ne tika nereaģē uz korupcijas skandāliem savā partijā, bet slēpj tos vai pārvieto citā amatā, it kā nekas nebūtu bijis. Vienotība salīdzinājumā ar citām partijām, ir “tīra’un nevainojama. Katrs normāls cilvēks saprot, ka Valdis Dombrovskis, kad Latvijā bija krīze, atstāja siltu vietu ES un atgriezās valdībā, un, neraugoties, kabija jālieto pasākumi, kas tautā nav iecienīti, kas var graut partijas reitingu, darīja ko var un izveda valsti uz ceļa, citādi nebūtu algu, nebūtu pensiju, nebūtu darva vietu, daudz kā cita nebūtu. To tu nesaproti, grūtgalvis vai esi?
  beidziet nomelnot katru latviešu personību, “troļļi”.

  Viļņa Kirša jaunība, laba ekonomiskā izglītība un jau ievērojama pieredze – ir 50 % panākumu. Vilnis ļoti labi orientējas Rīgas pilsētas saimniecībā un Ušakova “darbos”. Ušakovs visu laiku lielās ar ar “cukurgailīti”pensionāriem – bezmaksas braukānu un to, ka par Eiropas naudu (to slēpj) izremontēja Vecm;ilgr;av;i kultūras namu un tagad par Eiropas naudu remontē VEF kultūras namu un raksta uz sētas visapkārt, vairķkārt – “Rīga kļūst skaistāka” – Rīgas domes Īpašuma departaments. Skaistāka no divām mājām, pret citu māju skaisumu, kuru ir desmitiem tūkstoši. Parizi Vilnis saka, ka Ušakovs aplika ar dubultu braukšanas maksu – no 60 uz 1,15. Jādod bija vismaz 2 stundas biļetes derīgumam jebkurā transportā (Kā tas ir citās valstīs) , nē – vienu stundu , ar ko var aizbraukt tikai vienā virzienā.

  Vil

 9. Slēpnī nesēdi,bet Vienotībā gan! Vari turpināt!

 10. Bet Vienotību nevajag!

 11. Viens skaidrs- ar šādiem kandidātiem mēs nekur netiksim. Kur darbi, kur atpazīstamība,kur idejas, pārlieciba?

 12. Nu, izskatās, ka ”Vienotības” vadībā sēž pēdējie dunduki!!! Ar šamā izvirzīšanu Rigas mēram šie atkal sev rok bedri!!!

 13. Ak tētis ir nācis no LNNK ?! Tad jau viss skaidrs ! Atcerēsimies daudzas “spilgtās” personības no šī super patriotiskā interešu klubiņa ,

 14. Atbalstu jaunos politikā! Atbildēt

  Vilnis Ķirsis: slēpnī nesēžu. Te nu es esmu. Pieteikts Rīgas mēra amatam
  =====================
  Vilnis Ķirsis ir JAUNS un enerģijas pilns kā reiz bija Nils Ušakovs! Neviens taču toreiz NETICĒJA, ka Nils Ušakovs būs 2 termiņus (tauta ievēlēja!) par Rīgas mēru!
  Vilnim PIETRŪKST dzīves pieredzes, lai veiksmīgi būtu šīs KORUMPĒTĀS mašinērijas kapteinis!
  Pat KNA krāni, notriecot 10 miljonus eiro gadā- 10 gadu laikā – NAV spējusī paņemt aiz pautiem Mr.20 % …
  Tomēr, Vilnim šī PRIEKŠVĒLĒŠANU kampaņa dos PIEREDZI un REĀLU skatu uz to, kas …PATIESĪBĀ notiek Lumpeņu karaļvalstī … Kāds ārvalstu vēstnieks nokalpojis 5 gadus tā i’ NESAPRATIS (tā viņš teica!), kas patiesībā notiek LV … PĒRKAMI skribenti krecelē vienu, valdība taurē kaut ko CITU, un no saeimas aizgalda skan pavisam kaut kas cits …

 15. Bet tas taču ir olšteinietis!!! Un tā jau nav tikai Vienotības kļūda , bet arī ZZS , NA kļūda – nespēja vienoties par kopīgu kandidātu. Un saņemsim saskaņiešu līderi, likumsakarīgi. Ir tāds teiciens : kamēr suņi plēšas savā starpā, vilks aiznes jēru…

  • Nav nekāds “olšteinietis”. Olšteina sešinieku sastādīja šādi ZRP biedri (kuri 2011.g. pameta partiju, no kuras tikko bija ievēlēti): Klāvs Olšteins, Elīna Siliņa, Gunārs Rusiņš, Jānis Upenieks, Viktors Valainis un Jānis Junkurs.

 16. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “все пропало, клиент уезжает, гипс снимают!!!…” vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Artura Priedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta portālā “pietiek-com” )
  —–
  Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
  —–
  .
  “Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )
  .
  “Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
  Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
  ‘Lien’ mutanti, kam s(kaidas) galvā,
  Un lielkretīnu smaka spalvā.
  .
  Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
  Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
  Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
  Kā vienīgi – ‘pa trekno parīt’:
  .
  Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
  Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
  Ar paštaisītiem likumpantiem,
  No SILES sugas “konkursantiem”.
  .
  Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
  Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
  Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
  ‘Rij’ lērums KRETĪNU, bez sāta.
  .
  Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
  Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
  Ir “kaitīgs process” domāšana ~
  To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.
  .
  Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
  Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
  Var ‘šņorēt pastalas un paunas’ ~
  Rast SIB-īrijās mājas jaunas:
  .
  Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
  Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
  Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
  Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

  Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
  ‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
  Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
  Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


   “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
   / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

   =======

   Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

   Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

   =======

   Mediju ziņa (2012. gads): “Tā kā Latvijā arvien vairāk un spilgtāk iezīmējas nepieciešamība pēc politiskas konsolidācijas, tuvāko desmit gadu laikā šajā valstī izveidosies divpartiju sistēma”, ar šādu “prognozi” esot “nākusi klajā “eiropas parlamenta (EP) deputāte” Sandra Kalniete ( V-“jenotība” ). “Būs divas lielas politpartijas – “vienotība” ( V-“jenotība” ) un “saskaņas centrs” ( SC jeb “kremļa kuranti” ) – ar dažām mazākām satelītpartijām apkārt un, līdz ar to, visticamāk, šīs valsts politiskajā vidē pieņemtos lēmumus varēs īstenot daudz vieglāk”, esot “dalījusies uzskatos šī politiķe”…
   —–
   .
   “Pēc desmit gadiem Latv(āņos)…”
   ( aktuālais prātuļojums = iz “O.M.© arChīva” )
   .
   “Pēc desmit gadiem (vēlākais),
   Būs Latv(ĀN)ijā “tīrāks gaiss” ~
   Pie Muļķu Zemes SILES ‘rīs’
   (Un sugas biedrus ‘apķēzīs’),
   Vien pāris rukšķu (maksimums) ~
   ‘Briest “divpartiju” shēmojums’:
   .
   Viens – “pozīcijā” treknosies,
   Kam “urnu talkā” noveiksies,
   No ‘lohiem’ vairāk “balsis” ‘kāst’,
   Un “mandātus” sev… (ķešās) bāzt,
   Lai ‘sugas biedrus’ “uzmestu”,
   Un nost no SILES pastumtu.
   .
   Bet otram – “opozīcijā”,
   Būs (kādu laiku) ‘jāķēza’,
   Kur, bada slienas ‘tecinot’,
   Un ‘apbižoti daiļ-kviecot’,
   Būs ‘sugas biedrs’ jā(no)skauž,
   Kurš (pašreiz) SILES malu grauž.
   .
   Līdz – “urnu takla” (kārtējā),
   Tiks Muļķu Zemē “shēmota” ~
   Kad ATKAL “glupā publika”,
   No ‘masmēdekļiem’ zombēta,
   Pēc “mazākā no ļaunumiem”,
   Uz “vēlēšanu” FARSU ‘brien’.
   .
   Tad – “rokāde” pie SILES būs:
   Par “pozīciju” (šoreiz) kļūs,
   Tas lops, kam (bišķi) liesāks sāns
   (Šo paredz “divpartiju” plāns),
   Bet otrs (kurš JAU pierijies),
   Pa “oponentiem” ‘ķēzīsies’.
   .
   Un – ‘rullēs ka pa taukiem’ “valsts”,
   Kur SILE mūžam neizkalst ~
   Viens otru rukšķi nomainīs,
   ‘Haļavas paiku purnā dzīs’,
   Pa abiem – “vaukšķus” ‘apķēzot’,
   Un “konsolidēti” ‘izdrāžot’!…”

   ‘Slīps’ tantuks raušas tribīnē,
   Un “kompetenti” ‘blamierē’
   (No ‘Jevropas’ & ar “patosu”! ),
   Priekš Muļķu Zemes ‘mesidžu’:
   “Pēc “divpartiju” SISTĒMAS,
   Tiks “valsts” un SILE ‘shēmotas’,
   Pēc desmit gadiem Latv(āņos)!!!
   (Ja vien – tur “bauri” IZDZĪVOS?…)”

   =====

   oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
   [cenzēts]
   u.c.

   MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 17. Ceļošana no vienas partijas uz otru, liecina par prasmi izdevīgi iekārtoties. Ja jau ar viltu iekļuva deputāta godā, var tikai iedomāties, kādas rebes paveiktu Rīgas domē. Puiškān,ko nevar celt, to nevar nest!

 18. kam plīvo visaugstāk? Atbildēt

  Par nākotnē darāmo stāstītāju netrūkst, arī citu kritizēšana tagad ir tikpat ierasta lieta kā dabiskās vajadzības. Taču KANDIDĀTS varētu rīdziniekus patīkami pārsteigt, pastāstot par paša līdz šim paveikto; tad muldēšanai būtu pavisam cits svars!

 19. Sejā nav inteliģences,runās un rakstos(deputātu pieprasījumos)arī. 80 gadu beigu un 90 gadu sākuma zemessargu līmenis.Tāds galvaspilsētas mērs mums vajadzīgs!

  • Manuprāt- krietni vairāk inteliģences kā Nila sejā, kurā ir tikai viltīgi sažmiegtas slīpas actiņas 🙂

  • Re kā raksta “čista latviski” vārdu – Andrs, kad vajadzēja Andris – tātad “andrs”- ir trollis un punkts. Vņam šādus komentārus rakstīt ir pielīgts par krievu (Krievijas domāts) kapeikām algā. Šādi var būt arī vietējie musinātāji, nomelnotāji, kuri mācās vai beguši pilngvālo. kas rada nevis pilvērtīgu valodas un attīstības pilnīgumu, bet kroplu valodu. Viņi arī nedzird dikciju latviešu valodā (Vainīga brīvās Latvijas valsts vara, kas ļauj kropļot šo krievu skolu skolnieku izglītības līmeni un vienādu izglītību un pieeju darba tirgum, nelikvidē krievu skolas kā tādas).
   Vilnis Kirsis nevainojami raksturo situāciju Rīgā. Laiks rīdziniekiem būtu bijis saprast, kā šie darboņi Ušakova vadībā šeptē Rīgas Satiksmē, Rīgas Brīvostā, Rīgas namu pātvaldniekā un ka Ušakovs gatavojas remiontēt bedr;ites iekškvartālu ceļiem – par TAV+U NAUDU – skaties tāmēs 2017- ap 17 000 (sepiņpadsmit) tūkstošu paredz paņemt no tavas, manas kabatas šo minēto bedrīšu aizlāpīšanai tikai vienai mājai, kopā miljonus, kā pietiktu kādas lielas maģistrāles pārbūvei. Izdali savas mājas dzīvokļi skaitu uz 17 000 un zināsi, cik lielu summu Ušakpovs grib paņemt no pensionāriem par bezmaksas braukšanu! Un tāmēs ieraktis darbiem – šaušalīgas cenas un darbi saraktīti, kurus nekad nedara, bet naudu paņem.Tev paņem naudu un lielīsies, cik es labs saimnieks, iztīru tev kabatas un stāstu – es Ušakovs aizlāpīju bedrītes pie tavas mājas pagalma, piedod, gan par tavu naudiņu, balso par mani.

 20. Liela kļūda no Vienotības puses! Ķirsis NAV KONKURENTS Ušakovam! Tā būs kārtējā izgāšanās! Brīnos par nedomāšanu no Vienotības puses!? NONSENSS ar atbildīgos amatos bīdītiem kadriem, kuri NAV konkurētspējīgi! Pēc neapdomīgi pazaudētā Rīgas mērā krēsla Vienotības izvēlētā stratēģija ir GARĀM!

 21. Ušakovs ļoti cīnās par latviešu vēlētāju, bet, ko dara latviskās partijas krieviski runājošo vidū?

 22. No bankrotējušas “partejas” švaki vai “silē” iekāpsi!

 23. Ak Voldiņ, nesteidzies, kam jānotiek notiksies…

 24. Ļoti labi,ka ir kāds jauns,enerģisks, uzņēmīgs, jauns cilvēks, kam rūp, lai Rīga,Latvijas un latviešu vissvarīgākā pilsēta netiktu pārvērsta par ”maskačku”vispār,lai Rīgā beidzot tiktu likvidēta tā ”sakaņas”mafija un Ušakova ”kabatas” uzņēmumi pārkārtoti, kas laupa Rīgas nodokļu maksātājus-Rīgas satiksme, Rīgas siltums, Rīgas namu pārvaldnieks…..u.c. Un vienalga, vai tas ir Vienotības cilvēks vai kāds cits….

 25. Vai kur varonis! Pateicoties tādiem varoņiem, tautas dzīve pārvērsta par murgu!

 26. Viņš nav konkurents Ušakovam. Bet vienu lietu es nesaprotu – vai tad Ušakovs var kandidēt uz mēra amatu arī trešo reizi pēc kārtas? Atkārtoti ievēlēt taču var tikai uz otro termiņu! Mēs taču esam ES valsts, nevis kaut kāda putina Krievija vai Lukašenko Baltkrievija, kur viena persona var iesēsties “demokrātiski ievēlētā” amatā uz visu mūžu. Tāpēc loģiski būtu, ka arī “Saskaņai” šoreiz jāvirza cits kandidāts. Ušakovs taču nevar būt Rīgas mērs uz visu mūžu. Tas būtu antikonstitucionāli.

 27. Problēmas, ka sabiedriskais transports ir pataisīts tik dārgs, ka rīdzinieki sapirkušies un pa pilsētu triec savus auto (nerentabla saimniekošana, piesārņots gaiss, pazemina pilsētnieku maksātspēju attīstībā, jo visa nauda aiziet transportā un zālēs utt.).
  Vēl problēma, ka šo problēmu Nils neatzīst, bet visās nebūšanās vaino tos cilvēkus, kas uz Rīgu atbrauc no nomalēm apmaksā auto stāvvietas. Nils no viņiem iegūst, bet to noliedz. Rīdzinieki Nila vēlētāji izmanto visus Latvijas valsts labumus, bet to regulāri zākā.

 28. Lauzt – tas nav celt ! Būtu vairāk šitenie lauzēji Ļeņina darbus studējuši – nesēdētu opozīcijā.

 29. Nodeva Zatleru, pārbēga uz Olšteina grupējumu.
  Vainojams valsts finansējuma atņemšanai Vienotībai.
  Vai patiešām Vienotībai rezervistu soliņš tik īss, ka jāsūta tāds nekāds?
  Kā bijušais EM parlementāras sekretārs , piemēram, Būvniecības likuma pieņemšanas laikā gvelza tādas muļķības, ka nepatīkami bija klausīties. Šī intervija arī nekāda. Bezjēdzīgi domē būtu atjaunot Pretkorupcijas komisiju, kas sast’vētu no diletantiem bez nepieciešamās juridiskās izglītības.

  • “skumji”, ja tev vienotības žēl, stājies iekšā un kandidē !!!!!!!!

  • Ja kam piemirsies, Olšteina sešinieku veido šādi cilvēki: Klāvs Olšteins, Elīna Siliņa, Gunārs Rusiņš, Jānis Upenieks, Viktors Valainis un Jānis Junkurs. Nevajag apmelot.

 30. Varētu būt kudī labāks par skaistuli Nilu, kurš pieļāvis Rīgas budžeta izšeftēšanu un negrib latvisku latviju.

 31. Ļoti liela kļūda.

 32. Vienotības liela kļūda

Draugiem Facebook Twitter Google+