×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
5. februāris, 2017
Drukāt

Klots – pirmais latvietis pasaules čempions parabobslejā! (2)

klots2

Latvijas parabobslejists Arturs Klots kļuvis par 2017.gada Pasaules čempionu, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Sanktmoricas trasē Šveicē četru braucienu summā Klots bija pārliecinoši labākais, savam šī gada Eiropas čempiona titulam pievienojot arī pasaules zeltu. Viņš ir pirmais latvietis, kam padevies šāds panākums.

Alvils Brants ceturtajā braucienā kļūdījas «zirga pakava» virāžā, kuru izbrauca vispirms par augstu un pēc tam neatrada pareizo izeju no virāžas, zaudēja savu pirmās dienas pozīciju un atkāpās uz 8.vietu.

Startējot kungu konkurencē, latviete Annija Krūmiņa pēc pirmās dienas diviem braucieniem bija 10.vietā, bet četru braucienu summā ieņēma 11.vietu.

Klots tuvāko sekotāji Loniju Bisonē no Kanādas apsteidza par sekundi un 43 simtdaļām. 3.vietā Korijs Maps no Lielbritānijas.

Pasaules čempionātā parabobslejā piedalījās 16 atlēti, kuri trasi veica vienvietīgos monobobos. Monobobi visi ir vienādi, bet, lai noskaidrotu, kurš brauks ar kurām kamanām, pirms starta notiek izloze. Parabobslejā starta iestūmienu nodrošina elektroniska iekārta, bet sportisti nodarbojas tikai ar kamanu vadīšanu. Kamanas Sanktmoricas trasē attīstīja ātrumu gandrīz līdz 130 km/h.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai puisim veicas. Tas ir kaut kas jauns – parabobslejs.

Draugiem Facebook Twitter Google+