×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. oktobris, 2016
Drukāt

KNAB nelikumīgi atlaistai darbiniecei jāsamaksā 35 000 eiro (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieces Ilzes Dravenieces strīdā ar KNAB par viņas atjaunošanu amatā ir stājies spēkā tiesas spriedums, ar kuru no biroja par labu Draveniecei piedzīta vidējā izpeļņa par darba piespiedu kavēšanu 35 543 eiro apmērā.

Kā aģentūru BNS informēja Augstākās tiesas (AT) preses sekretāre Baiba Kataja, AT 4.oktobrī atstājusi negrozītu Rīgas apgabaltiesas pagājušā gada novembra spriedumu. Šis nolēmums nav pārsūdzams.

Rīgas apgabaltiesa 2015.gada 23.novembrī nolēma apmierināt Dravenieces prasību un atcēla rīkojumu par Dravenieces disciplināru sodīšanu un rīkojumu par viņas atbrīvošanu no ieņemamā amata, nosakot atjaunot Dravenieci amatā KNAB.

Tiesa noteica piedzīt no KNAB 35 543 eiro vidējo izpeļņu par darba piespiedu kavēšanu, kā arī piedzīt ar lietas vešanu saistītos izdevumus 1000 eiro apmērā, turklāt tiesa lēma, ka KNAB jāmaksā 3658 eiro valsts nodeva.

Tiesa pērn arī nolēma, ka spriedums daļā, ar kuru Draveniece atjaunota amatā un viņai par labu piedzīta vidējā izpeļņa 1000 eiro apmērā, izpildāms nekavējoties. Pārējai sprieduma daļai tiesa noteica labprātīgas izpildes termiņu – desmit dienas no sprieduma stāšanās spēkā brīža.
Draveniece KNAB ieņēma Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja amatu, taču vēlāk birojs šo amatu likvidēja.

BNS jau ziņoja, ka Draveniecei KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks piemēroja divus disciplinārsodus – par nolaidīgu amata pienākumu pildīšanu un amata pienākumu nepildīšanu viņai tika noteikta mēnešalgas samazināšana, bet vēlāk par amata pienākumu nepildīšanu un nolaidīgu pildīšanu viņa atbrīvota no amata.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. CIK ILGI VĒL STREĻČENOKS AR SAVU NEKOMPETENCI ŠĶIEDĪS VALSTS NAUDU PAR TIK APLAMIEM UN PRETTIESISKI STULBIEM LĒMUMIEM??? VAI TAD TO ATBILDĪGĀS AMATPERSONAS NEREDZ, KA DARBINIEKI TIEK ATBŖĪVOTI NEPAMATOTI???????????????? KURŠ PIEĻĀVA TĀDU LIKUMU PIEŅEMŠANU UN STĀŠANOS SPĒKĀ. KAS KLAJI DEMONSTRĒ VADĪTĀJA ANTIPĀTIJAS UN KURIEM NAV NEKĀDA SAKARA
  AR DARBA IZPILDI?????????? KURAM POLITISKAM SPĒKAM TIK ĻOTI TRAUCĒJA JUTA STRĪĶE UN JURAŠS???????????? LABI, KA DARBU TURPINĀT VARĒS ILZE DRAVNIECE, KURU TĀPAT ATLAIDA NELIKUMĪGI? KAD PAR VISĀM NELIKUMĪGĀM IZDARĪBĀM PRET PADOTAJIEM UN VALSTS NAUDAS IZSAIMNIEKOŠANU TIESVEDĪBU PROCESOS SODĪS MELĪGO, NEKOMPETENTO STREĻČENOKU???

  • KURAM POLITISKAM SPĒKAM TIK ĻOTI TRAUCĒJA JUTA STRĪĶE UN JURAŠS????????????
   ———————-
   Kā kuram,- ZZS&lembergs + magone

Draugiem Facebook Twitter Google+