Mobilā versija
+4.2°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Komercbanku asociācija brīdina par aizdomīgiem e-pastiem

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Vairāku banku klienti saņēmuši aizdomīgus e-pastus, kuros viņus aicina reģistrēt savu bankas kontu maksājumu sistēmā “Opal Transfer”, pārskaitot naudu, brīdina Latvijas Komercbanku asociācija.

Asociācija aicina nereaģēt uz šādiem aizdomīgiem e-pastiem.

Latvijas Komercbanku asociācijas izsūtītajā šī aizdomīgā e-pasta paraugā kā sūtītājs norādīts “Opal Transfer”. E-pasta vēstulē rakstīts, ka ir nosūtīts naudas pārskaitījums “Opal Transfer” sistēmā, minēta sūtītāja valsts, summa un pārskaitījuma identifikācijas numurs. Lai saņemtu pārskaitījumu, e-pasta saņēmējs aicināts reģistrēt savu bankas kontu “Opel Transfer” sistēmā, ko var izdarīt, pārskaitot vienu eiro uz “Opal Transfer” kontu.

Naudas pārskaitījumu kompānija “Opal Transfer” darbojas Londonā jau kopš 2003.gada. Šī uzņēmuma mājslapā šodien publicēts “Opal Transfer” brīdinājums par krāpnieciskām e-pasta vēstulēm, kuras izsūtītas šī uzņēmuma vārdā.
“”Opal Transfer” nekad nesūta ziņas pārvedumu saņēmējiem, kā arī nekad neprasa maksu par reģistrāciju,” teikts uzņēmuma paziņojumā. Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar uzņēmumu “Opal Transfer”.

epasta paraugs

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+