Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Komercbanku asociācija brīdina par aizdomīgiem e-pastiem

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Vairāku banku klienti saņēmuši aizdomīgus e-pastus, kuros viņus aicina reģistrēt savu bankas kontu maksājumu sistēmā “Opal Transfer”, pārskaitot naudu, brīdina Latvijas Komercbanku asociācija.

Asociācija aicina nereaģēt uz šādiem aizdomīgiem e-pastiem.

Latvijas Komercbanku asociācijas izsūtītajā šī aizdomīgā e-pasta paraugā kā sūtītājs norādīts “Opal Transfer”. E-pasta vēstulē rakstīts, ka ir nosūtīts naudas pārskaitījums “Opal Transfer” sistēmā, minēta sūtītāja valsts, summa un pārskaitījuma identifikācijas numurs. Lai saņemtu pārskaitījumu, e-pasta saņēmējs aicināts reģistrēt savu bankas kontu “Opel Transfer” sistēmā, ko var izdarīt, pārskaitot vienu eiro uz “Opal Transfer” kontu.

Naudas pārskaitījumu kompānija “Opal Transfer” darbojas Londonā jau kopš 2003.gada. Šī uzņēmuma mājslapā šodien publicēts “Opal Transfer” brīdinājums par krāpnieciskām e-pasta vēstulēm, kuras izsūtītas šī uzņēmuma vārdā.
“”Opal Transfer” nekad nesūta ziņas pārvedumu saņēmējiem, kā arī nekad neprasa maksu par reģistrāciju,” teikts uzņēmuma paziņojumā. Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar uzņēmumu “Opal Transfer”.

epasta paraugs

Pievienot komentāru

Lauku atbalsta dienests sāk platību maksājumu avansu izmaksas (4)Sākot ar šodienu, Lauku atbalsta dienests (LAD) sāk vienotā platības maksājuma avansa izmaksu 70% apmērā, kā arī pasākuma "Maksājums apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi" un pasākuma "Bioloģiskā lauksaimniecība" avansu izmaksu 85% apmērā.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļusEkonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+