Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
18. marts, 2015
Drukāt

Kopš “točku kartes” izveides pārbaudītas vairāk nekā 3000 adreses

alkohols_nelegalais

Kopš 2012.gada 21.jūnija, kad tika atklāta iespēja iedzīvotājiem anonīmi sniegt informāciju par nelikumīgu akcīzes preču un narkotiku apriti tā dēvētajā “točku kartē”, Valsts policija veikusi vairāk nekā 3000 pārbaudes, informē VP.

Kopumā par “točku kartē” atzīmētajām nelikumībām sastādīti 2004 administratīvā pārkāpuma protokoli, savukārt kriminālprocesi uzsākti 634 gadījumos, taču pērn no pārbaudītajām 654 adresēm, 309 sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli, bet kriminālprocesi uzsākti 88 gadījumos.

Valsts policija pateicas ikvienam, kas sniedzis informāciju par “točkām”, kā arī atgādina, ka ikviens iedzīvotājs var piedalīties nelegālā alkohola, cigarešu vai narkotiku tirdzniecības vietu apkarošanā, sniedzot informāciju par šādām vietām Valsts policijas mājas lapā pieejamajā “točku kartē” anonīmi atzīmējot konkrēto adresi.

Pagājušajā gadā kopumā Valsts policija izņēmusi vairāk nekā 91 tūkstoti litru nelegālā alkohola un vairāk nekā 49 miljonus nelegālo cigarešu.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (60)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+