Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

Korupcijas novēršanas apakškomisijas vadības grožus uztic Loskutovam (2)

LETALETA

Korupcijas novēršanas apakškomisiju Saeimā vadīs deputāts Aleksejs Loskutovs (V), trešdien pirmajā sēdē nolēma apakškomisijas deputāti.

Savukārt apakškomisijas sekretāra amatā ievēlēts Kārlis Seržants (ZZS), informē Saeimas Preses dienestā.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija lēmumu par Korupcijas novēršanas apakškomisijas izveidi pieņēma 11.novembrī.

Apakškomisijā strādās arī deputāti Ringolds Balodis (NSL), Raimonds Bergmanis (ZZS), Kārlis Krēsliņš (NA), Ainars Latkovskis (V), Veiko Spolītis (V) un Zenta Tretjaka (“Saskaņa”).

Loskutovs atzīmējis, ka apakškomisija sāks strādāt nekavējoties. Trešdien apakškomisijas priekšsēdētājam Saeimā paredzēta tikšanās ar Ukrainas amatpersonu un NVO pārstāvju delegāciju, lai stāstītu par korupcijas mazināšanu ar parlamentārās kontroles metodēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitais krievs izkūkoja tūkstošus strādājot KNABā,un atkal ticis pie siles!

  2. Kādreiz izdara arī pareizi.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+