Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. novembris, 2014
Drukāt

Korupcijas novēršanas apakškomisijas vadības grožus uztic Loskutovam (2)

LETALETA

Korupcijas novēršanas apakškomisiju Saeimā vadīs deputāts Aleksejs Loskutovs (V), trešdien pirmajā sēdē nolēma apakškomisijas deputāti.

Savukārt apakškomisijas sekretāra amatā ievēlēts Kārlis Seržants (ZZS), informē Saeimas Preses dienestā.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija lēmumu par Korupcijas novēršanas apakškomisijas izveidi pieņēma 11.novembrī.

Apakškomisijā strādās arī deputāti Ringolds Balodis (NSL), Raimonds Bergmanis (ZZS), Kārlis Krēsliņš (NA), Ainars Latkovskis (V), Veiko Spolītis (V) un Zenta Tretjaka (“Saskaņa”).

Loskutovs atzīmējis, ka apakškomisija sāks strādāt nekavējoties. Trešdien apakškomisijas priekšsēdētājam Saeimā paredzēta tikšanās ar Ukrainas amatpersonu un NVO pārstāvju delegāciju, lai stāstītu par korupcijas mazināšanu ar parlamentārās kontroles metodēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitais krievs izkūkoja tūkstošus strādājot KNABā,un atkal ticis pie siles!

  2. Kādreiz izdara arī pareizi.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+