Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

Korupcijas novēršanas apakškomisijas vadības grožus uztic Loskutovam (2)

LETALETA

Korupcijas novēršanas apakškomisiju Saeimā vadīs deputāts Aleksejs Loskutovs (V), trešdien pirmajā sēdē nolēma apakškomisijas deputāti.

Savukārt apakškomisijas sekretāra amatā ievēlēts Kārlis Seržants (ZZS), informē Saeimas Preses dienestā.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija lēmumu par Korupcijas novēršanas apakškomisijas izveidi pieņēma 11.novembrī.

Apakškomisijā strādās arī deputāti Ringolds Balodis (NSL), Raimonds Bergmanis (ZZS), Kārlis Krēsliņš (NA), Ainars Latkovskis (V), Veiko Spolītis (V) un Zenta Tretjaka (“Saskaņa”).

Loskutovs atzīmējis, ka apakškomisija sāks strādāt nekavējoties. Trešdien apakškomisijas priekšsēdētājam Saeimā paredzēta tikšanās ar Ukrainas amatpersonu un NVO pārstāvju delegāciju, lai stāstītu par korupcijas mazināšanu ar parlamentārās kontroles metodēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitais krievs izkūkoja tūkstošus strādājot KNABā,un atkal ticis pie siles!

  2. Kādreiz izdara arī pareizi.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+