Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
24. janvāris, 2016
Drukāt

Kredīti ikdienas tēriņiem

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Liela daļa sabiedrības nereti saskaras ar situāciju, kad maciņa saturs ir krietni vien mazāks, nekā būtu vēlams. Tas attiecas ne tikai uz vēlmi iegādāties kādu lielāku un nozīmīgāku pirkumu, bet arī uz ikdienas tēriņu segšanu, piemēram, par komunālajiem maksājumiem.

Naudas aizdevums dažādiem mērķiem

Nauda katram var būt nepieciešama savu mērķu apmierināšanai. Kādam pietrūkst nauda ikdienas iztikšanas līdzekļiem, citiem naudas trūkst neparedzētiem tēriņiem, veselības pakalpojumiem. Nelauzi galvu, kur tikt pie naudas, no kā aizņemties. Mūsdienās situācijas risināšanai, ja vēlamā aizdevuma summa nav astronomiski liela, var palīdzēt ātrie kredīti – par tiem tiek saukti kredīti internetā, kuru saņemšana notiek īsā laika posmā.

Kādi ir ieguvumi, izvēloties ātros kredītus?

• Atrisina budžeta iztrūkuma radītās problēmas;
• Noformējot ātro kredītu, maksimāli ietaupi savu laiku;
• Tā ir veiksmīga sadarbība ar uzticamiem kredītdevējiem;
• Aizmirsti par garām rindām gaidot pēc naudas aizdevuma bankā vai citās kredītiestādēs.

Pateicoties modernajām tehnoloģijām un interneta piedāvātajām iespējām, ātrie kredīti internetā kļūst arvien populārāki, turklāt tie klientiem sniedz daudz priekšrocību. Tie ir ātri un vienkārši noformējami, tāpēc dažu minūšu laikā nauda jau var būt klienta bankas kontā. Ātrie kredīti internetā ir izdevīgi arī procentu ziņā, jo daudzas kompānijas piedāvā iespēju saņemt pirmo kredītu bez papildus maksas. Tā ir laba iespēja visiem, kas par kredītu nevēlas pārmaksāt.

Aizdevums dažādām iedzīvotāju grupām

Ātros kredītus ikdienas tēriņu segšanai izmanto kā studenti, tā algota darba veicēji, pensionāri un citu grupu pārstāvji, kam konkrētajā brīdī ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tos var saņemt tie, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu un prot atbildīgi attiekties pret naudas aizņemšanos, jo, protams, noteiktā laikā kredīts būs jāatmaksā.

Atmaksas termiņš

Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti uz mēnesi, taču daudzos gadījumos aizdevuma termiņi var būt krietni ilgāki. Pēc klientu atsauksmēm, ātrie kredīti ir iemantojuši savu popularitāti tādēļ, ka kredīta saņemšanai netiek prasītas nekādas liekas formalitātes:

• ķīla;
• galvojums;
• izziņas no darba vietas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+