×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. marts, 2012
Drukāt

Kremlis: Putina solītie algu paaugstinājumi ir realizējami

kremlis

Vladimira Putina vēlēšanu solījumi neradīs apgrūtinājumus valsts budžetam, pat ja naftas cenas pasaules tirgū samazināsies, jo Krievija plāno samazināt nevajadzīgus izdevumus, paziņoja Kremļa ekonomisko jautājumu padomnieks Arkādijs Dvorkovičs.

 

“Finanšu stabilitāte netiks iedragāta, mēs nesaskatām nekādas problēmas budžeta deficīta un parādsaistību ziņā,” norādīja Dvorkovičs. “Ja naftas cenas ilgstoši saglabāsies zemas, tad mēs vispirms izmantosim mums pieejamos resursus un pēc tam samazināsim mazsvarīgos izdevumus.”

Viņš arī noraidīja bažas, ka Putina programma sešu gadu laikā izmaksās līdz pat sešiem procentiem no Krievijas iekšzemes kopprodukta (IKP), apstiprinot sākotnējās aplēses par tikai 1,5 procentiem no IKP.

Premjerministrs Putins, kas 4. martā notikušajās prezidenta vēlēšanās ieguva pārliecinošu uzvaru, Kremlī uz trešo valdīšanas termiņu atgriezīsies 7. maijā. Pirms vēlēšanām viņš solīja palielināt atalgojumu sabiedriskajā sektorā strādājošajiem, norādot, ka līdz 2018. gadam augstskolu pasniedzēju, profesoru un ārstu ienākumi veidos 200 procentus no vidējā līmeņa valstī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+