×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Krievijas izlasei piemēro nosacītu diskvalifikāciju

ReutersReuters

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) pēc nedēļas nogalē piedzīvotajām līdzjutēju nekārtībām otrdien piespriedusi Krievijai nosacītu diskvalifikāciju no pašlaik notiekošā Eiropas čempionāta.

Nosacīta diskvalifikācija Krievijas līdzdalību turnīrā pašlaik neapdraud, tomēr pie atkārtotām līdzjutēju nekārtībām stadiona tribīnēs nacionālajai izlasei var sekot automātisks sods. Nosacītā diskvalifikācija būs spēkā līdz turnīra noslēgumam.
Tāpat Krievijai piespriests 150 000 eiro liels naudas sods.

UEFA izpildkomiteja jau svētdien paziņoja, ka Krievijas un Anglijas izlases var tikt diskvalificētas, ja atkārtosies incidenti, kādi svētdien tika piedzīvoti Marseļā.

Pēc sestdien notikušās B apakšgrupas spēles, kurā Krievija Marseļā izrāva neizšķirtu 1:1 pret Angliju, liels Krievijas izlases līdzjutēju bars ielauzās angļu futbola fanu sektorā, sākot kautiņu. Video fiksēts, ka Anglijas izlases līdzjutēji metas bēgt no saniknotā bara un sākotnēji nekur tuvumā nav redzams neviens policists.
Pēc tam UEFA ierosināja disciplinārlietu par Krievijas līdzjutēju radītajām nekārtībām, rasistisku uzvedību un petaržu dedzināšanu, un to otrdien izskatīja UEFA Disciplinārlietu komiteja.

1998.gada Pasaules kausa izcīņas laikā Marseļa piedzīvoja līdzīgus incidentus, kad Anglijas un Tunisijas fanu kautiņos četri cilvēki tika sadurti un aptuveni 100 arestēti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+