Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Krievijas ziemeļos atkal notikusi liela degvielas noplūde 0

Krievijas ziemeļos aptuveni 100 kilometrus no Noriļskas atkal notikusi liela degvielas noplūde, svētdien ziņoja uzņēmums “Nornikeļ”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Berzēšanās gar kājām, gulēšana virsū, astes kustināšana – iemācies saprast, ko kaķis tev šādi “saka”
Tas ir noticis! Atbildot uz jautājumu, kāpēc Latvijai jāizstājas no Stambulas konvencijas, Ingmārs Līdaka pārspējis pats savu “Aizver muti!”
“Igaunija, Latvija vai Lietuva saņemtu…” NATO admirālis sūta skaidru signālu Maskavai par Baltijas valstīm
Lasīt citas ziņas

Krievijas niķeļa un pallādija ieguves un apstrādes uzņēmums paziņoja, ka noplūdušas 44,5 tonnas degvielas.

Cauruļvads, no kura degviela noplūdusi, ir noslēgts un sākti degvielas savākšanas darbi, paziņoja “Nornikeļ”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzņēmums norādīja, ka degvielas noplūde cilvēkus neapdraud.

Maija beigās netālu no Noriļskas, sabrūkot spēkstacijas degvielas rezervuāram, upē ieplūda 15 000 tonnu degvielas un 6000 tonnu nonāca augsnē. Par šo noplūdi arī bija atbildīgs “Nornikeļ”.

Uzņēmums arī atzinis, ka atbrīvojies no tūkstošiem litru indīga šķidruma, ielaižot to upēs.

Pagājušajā mēnesī netālu no Noriļskas aizdegās industriālie atkritumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.