Uncategorized

Krievu aktieris Ohlobistins sludina, ka Ebolas vīrusa upuri atdzīvojas kā zombiji 16

Publicitātes foto

Latvijā “melnajā sarakstā” iekļautais Krievijas aktieris Ivans Ohlobistins sludina, ka Ebolas vīrusa upuri atdzīvojas kā zombiji, vēsta laikraksts “The Moscow Times”.

Ohlobistins, kurš līdz 2010.gadam kalpoja kā pareizticīgo priesteris, Krievijā ir bēdīgi slavens ar saviem izteikumiem pret homoseksuālismu un provokatīviem paziņojumiem arī citos jautājumos.

Pagājušā nedēļā viņš paziņoja, ka Ebolas vīrusa upuri atgriežas dzīvē kā zombiji. Ohlobistins apgalvoja, ka dzirdējis par daudziem gadījumiem, kad no vīrusa mirušie cilvēki dažas dienas vēlāk mīklaini atdzīvojušies.

Pēc aktiera sacītā, viņš “katram gadījumam” jau iegādājies arbaletu.

Kā jau LETA ziņoja, Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) Ohlobistinu par naidu kurinošiem izteikumiem iekļāvis “melnajā sarakstā”.

Rinkēvičs savā tviterī raksta, ka šāds lēmums pieņemts par Ohlobistina publiski paustajiem izteikumiem, piemēram, “nāvi ukraiņiem”, “gejus jādedzina krāsnīs”.

Svētdien Ohlobistins pasludināts par nevēlamu personu arī Ukrainā.

Tikmēr Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) paziņojis, ka viņam esot kauns par Rinkēviča lēmumu.

“Cienījamais Ivan Ohlobistin! Es nepiekrītu daudziem Jūsu publiskajiem izteikumiem. Bet man ļoti kauns par mūsu Ārlietu ministrijas vadītāju!” teikts Ušakova paziņojumā tviterī.

Saistītie raksti

Jau ziņots, šogad pirms jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” Rinkēvičs pieņēma lēmumu iekļaut Latvijai nevēlamo personu sarakstā vairākus šī pasākuma mūziķus. “Melnajā sarakstā” tika iekļauti Oļegs Gazmanovs, Josifs Kobzons un Alla Perfilova, kura pazīstama ar skatuves vārdu Valērija.

Savukārt Krievija savā Eiropas Savienības (ES) personu “melnajā sarakstā” ir iekļāvusi Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieku Jāni Maizīti, Jaunā Rīgas teātra (JRT) režisoru Alvi Hermani un Saeimas deputātu Andreju Judinu (V).

LA.lv