Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
24. marts, 2015
Drukāt

Kuldīgas novadā nozog mini ekskavatoru un piekabi

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Pirmdien, 23. martā, konstatēts, ka Kuldīgas novada Pelču pagastā, darbnīcu teritorijā, nozagta piekabe (treilers) un 2008. izlaiduma gada mini ekskavators Hitachi oranžā un melnā krāsā, portālam LA.lv pastāstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Policija aicina iedzīvotājus, kuri ir redzējuši nozagto treileri vai traktoru vai kuru rīcībā ir kāda informācija par to, nekavējoties zvanīt policijai, 633 74400, 63404602 vai vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Šteinberga atgādināja, ka vērtīgas lauktehnikas īpašniekiem jāatceras: būtiski ir rūpīgi uzmanīt savu īpašumu, jo nav noslēpums, ka visbiežāk zādzības notiek tur, kur kārotajai mantai iespējams piekļūt bez lielas piepūles.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+