Mobilā versija
-2.6°C
Kora, Kintija
Svētdiena, 18. februāris, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

Kultūras ministre iesaka ministriem domāt par savu tautastērpu (1)

Foto - Igors TimofejevsFoto - Igors Timofejevs

Kultūras ministre tautastērpā.

Kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) šodien valdības sēdē, prezentējot Latvijas simtgades pasākumu plānu, ieteica ministriem savlaicīgi domāt par savu tautastērpu darināšanu.
Melbārde informēja ministrus par valsts simtgades pasākumu plānu, kā arī plānoto programmu, kas aptvers visas nozares un visus Latvijas reģionus.

Ministre aicināja publiskajā retorikā runāt par simtgadei atvēlētā finansējuma – teju 32 miljonu eiro apmērā – lomu paliekošu pasākumu īstenošanā.

“Esam nopietni domājuši, lai būtu paliekoši rezultāti. Kopumā 40% no ieguldītās summas tiks novirzīta bērniem un jauniešiem adresētajā programmā “Latvijas skolas soma”,” informēja Melbārde.

Tāpat kultūras ministre stāstīja par valsts simtgades piederības zīmi, ko Kultūras ministrija ir reģistrējusi, bet neplāno to komercializēt.

“Zīmi varēs izmantot ikviens, kas gribēs, vēršoties Kultūras ministrijā. Savukārt zīme ir reģistrēta tāpēc, lai būtu iespēja vērsties pret ļaunprātīgu zīmes izmantošanu,” stāstīja ministre.

Melbārde arī aicināja ministrus savlaicīgi domāt par savu tautastērpa darināšanu un norādīja, ka viņa ir gatava šajā jautājumā konsultēt ministrus. Melbārde ieteica informāciju par tautastērpiem gūt vietnē “http://www.katramsavutautasterpu.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai dzīvo džinsa bikses! Atbildēt

    Ja ministre būtu gudra, tad viņa saprastu ar ko atšķiras tautastērps no arheoloģiskā tērpa. Šī pati valkā arheoloģisko tērpu.

Draugiem Facebook Twitter Google+