Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
10. jūlijs, 2016
Drukāt

Kultūras ministre pērn devusies 20 ārvalstu komandējumos (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Kultūras ministre Dace Melbārde.

Kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) aizvadītajā gadā devusies 20 ārvalstu komandējumos, kas ir par diviem komandējumiem vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Kultūras ministrijas publiskais 2015.gada pārskats.

Pērn ministre trīs reizes devusies komandējumā uz Briseli, divas reizes uz Francijas galvaspilsētu Parīzi un divas reizes uz ASV, vienā reizē apmeklējot Vašingtonu, Ņujorku un Bostonu, bet otrajā komandējumā viesojoties Kalifornijā un Losandželosā.

Melbārde divos komandējumos aizvadītajā gadā devusies arī uz Vāciju, vienā komandējumā uzturoties Berlīnē un Frankfurtē, bet otrā – Freiburgā. Ministrei komandējums aizvadītajā gadā bijis arī Somijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Ukrainā, Igaunijā, Luksemburgā, Itālijā, Uzbekistānā, Itālijā, Polijā un Lietuvā.

2014.gadā ministre devās 18 ārvalstu komandējumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. R Politiskā tūriste. Rauj, kamēr var. Bet kaunu arī vajag prast. Savulaik Berķis brauca komandējumā uz Kanāriju salām apspriest kosmosa izpēti. Lai Kult. Ministrija izdod brošūru par ceļojumu iespaidiem.

  2. K Politiskā tūriste. Rauj, kamēr var. Bet kaunu arī vajag prast. Savulaik Berķis brauca komandējumā uz Kanāriju salām apspriest kosmosa izpēti. Lai Kult. Ministrija izdod brošūru par ceļojumu iespaidiem.

  3. Politiskā tūriste. Rauj, kamēr var. Bet kaunu arī vajag prast. Savulaik Berķis brauca komandējumā uz Kanāriju salām apspriest kosmosa izpēti. Lai Kult. Ministrija izdod brošūru par ceļojumu iespaidiem.

  4. Un kāda jēga no šiem komandējumiem? Palika gudrāka, taču nē.

    • Kā kāda jēga – ir iespēja uz tautas rēķina apceļot citas valstis (nebrauks taču kaut kur Latgalē uz garlaicīgajiem un ievērības necienīgajiem lauku klubiem un kultūras namiem, kur daudzos ir sausās atejas un kuru apkārtnē nav nevienas kafejnīcas) . Un piekrītu, ka ministre nav palikusi ne gudrāka, ne nacionālistiskāk noskaņota. Joprojām uzskatu, ka viņai īstākā vieta būtu Vienotībā un nevis NA.

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+