Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kur enerģiju un pozitīvas emocijas smeļas katra zodiaka zīme0

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Enerģija un pozitīvās emocijas ir laimīgas dzīves pamats. Tās var piesaistīt ar katras zodiaka zīmēs īpatnību palīdzību.

Katrai horoskopa zīmei enerģijas un pozitīvo emociju avoti ir dažādi, bet pamats dzīves labklājības iegūšanā ir pats cilvēks. Pastāv seši galvenie laimīgas dzīves noteikumi, pateicoties kuriem mēs varam mainīt savu personisko attieksmi pret notiekošo un uz visiem laikiem atbrīvoties no negatīvā.

Pašai dinamiskākajai un impulsīvākajai zodiaka zīmei nepieciešams nepārtraukti ģenerēt idejas. Taču Auniem nepietiks ar to, ka viņi vienkārši izdomās nodarbošanos sev un saviem tuviniekiem. Lai piesātinātu savu iekšējo pasauli ar pozitīvo, viņiem nepieciešams īstenot iecerēto dzīvē. Sapnis, kas piepildījies, spēj atvērt Auniem otro elpu un kļūt par grūdienu, lai iegūtu harmoniju ar pasauli.

Enerģijas avots Auniem ir aktīva darbība, tuvinieku atbalsts un vadošā loma savos aizsākumos. Patiesi laimīgiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāpārvalda “impērija”, kas būvēta tikai no viņu idejām un sajūsminātajiem sekotāju skatieniem.

Vērsis
Atjaunot un vairot savu iekšējos resursus Vērši var ar darba palīdzību. Pēc zodiakālā horoskopa viņi pārstāv Zemes stihiju, tāpēc viss, kas saistīts ar zemkopību, spēj sniegt viņiem maksimālu gandarījumu. Zemes gabala apbūve, lopkopība, dārzniecība, ainavas dizains – tie visi ir Vēršu pozitīvo emociju avoti.

Savukārt enerģiju šīs zodiaka zīmes pārstāvji smeļas no izsmalcinātiem ēdieniem, dārga alkohola un jebkuras ēdiena, kas ir viņu gaumē. Daudzi Vērši dievina gatavošanu un jūtas laimīgi, ja viņu radītā maltīte iet pie dūšas tuviem cilvēkiem.

Dvīņi
Dvīņus var iepriecināt ceļojums pa dzimto zemi vai uz citu valsti. Šī zodiaka zīme ir tik nepastāvīga, ka tās pārstāvjus nomāc atrašanās vienā vietā ilgāk par 10 minūtēm. Jaunas emocijas, kuras piedzīvo Dvīņi, tūlīt kļūst pozitīvas.

Iepazīšanās, patīkamas vai ne īpaši, spēj paaugstināt Dvīņu enerģiju uz jaunas informācijas saņemšanas rēķina. Dvīņiem nepieciešams pastāvīgi uzlādēties ar sarunām, iespaidiem, jaunumiem. Uzzinot kaut ko jaunu, viņi piesātinās ar spēku, lai gūtu jaunus panākumus un piedzīvojumus. Šai zodiaka zīmei vislielāko laimi atnesīs darbs, kas saistīts ar ceļošanu, vai brauciens apkārt pasaulei.

Vēzis
Harmoniju un laimi pašai jūtīgākajai zodiaka zīmei spēj sniegt mājas omulība. Vairāki Vēži ir gatavi pielikt milzums pūļu, lai iekārtotu savu mājokli, kā gribas viņiem. Galvenais, lai šajā nodarbē neviens netraucētu, un tad Svari sasniegs līdzsvaru. Bet ienākot mājās pēc grūtas dienas, viņi varēs smelties enerģiju un iekšējos spēkus no brīnišķīgā iekārtojuma.

Pozitīvo emociju avots Vēžiem ir saskarsme ar tuviem cilvēkiem, pabūšana vienatnē un nodošanās iemīļotai nodarbei. Jebkādas dzīves grūtības var iet ar līkumu, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji pavadīs laiku ģimenes lokā. Meditācija arī var palīdzēt atbrīvoties no negatīviem pārdzīvojumiem, ja, protams, Vēži ar to nodarbojas mājās.

Lauva
Lauvas ir pieraduši atjaunot enerģiju un dzīves spēkus no citu cilvēku uzmanības, dažkārt to pat neievērojot. Nekas tā nespēj viņus aplaimot kā sabiedriska atzinība un publikas uzslavas. Lai uzturētu dvēseles līdzsvaru, šīs zīmes pārstāvjiem nevajag daudz – tikai slavu, panākumus un vispasaules valdnieka titulu.

Pozitīvas emocijas Lauvas smeļas no greznām, spilgtām un skaistām lietām. Un jo vairāk viņi var atļauties, jo lielāks ir viņu prieks un pašapmierinātība. Šai zodiaka zīmei gribas izcelties uz masas fona un būt par gidu veiksmes pasaulē.

Jaunava
Jaunavas pēc horoskopa ir ļoti piesardzīgas, izvēlīgas un prot pareizi tērēt savu enerģiju. Šī zodiaka zīme no citām atšķiras ar to, ka tās pārstāvji sasniedz iekšējo līdzsvaru ar sakārtota dienas režīma palīdzību. Jaunavām visām dzīves situācijām jau ir izveidota rīcības koncepcija. Ja, nedod Dievs, kaut kas nenotiek pēc plāna, viņām ir gatavs plāns B. Jaunavām enerģijas pieplūdums tiešā veidā atkarīgs no organizētības visās dzīves sfērās.

Savukārt uzlādēties ar pozitīvo Jaunavas var no dabas. Šai zodiaka zīmei nāks par labu jebkura pastaiga svaigā gaisā, pārgājiens mežā vai brauciens uz jūrmalu. Vērojot skaistumu apkārt, Jaunavas pārņem sajūsma. Bet pēc tam viņas cenšas saplānot, kā un kam iztērēt savas pozitīvās emocijas katrai nedēļas dienai.

Svari
Svari maksimāli atjauno savu dzīvības spēkus, kad apkārt viņiem viss ir skaisti. Sajūsmināt viņus var viss, kas iespējams: grezns telpas iekārtojums, burvīgs bērns, glezna, mākslas filmas, ainava, dzīvnieki, mīļi nieciņi. Un nepavisam nav obligāti, lai tas piederētu Svariem: galvenais – ieraudzīt, smelties enerģiju un aizmirst. Taču daudzi Svari cenšas izveidot skaistumu ap sevi, lai nevajadzētu tālu doties pēc iekšējiem resursiem.

Svari, kas ir romantiskākā starp visām zodiaka zīmēm, saņem patīkamas emocijas no mīļotā cilvēka. It īpaši, ja otrā pusīte ir gādīga, skaista un sagādā mīļus pārsteigumus. Bet vakariņas sveču gaismā, vanna ar rožu ziedlapiņām vai lieliska filma spēj uzlabot Svaru noskaņojumu pat pēc pašas grūtākās dienas.

Skorpions
Skorpioniem ir savi, netradicionāli veidi, kā atjaunot iekšējos resursus. Viņu enerģijas avoti ir diezgan neparasti, jo šī zodiaka zīme tiecas smelties spēkus no saskarsmes ar cilvēkiem. Taču atšķirībā no Dvīņiem, Skorpioni “barojas” no saskarsmes ar ikviena cilvēka enerģiju. Viņu dabas dotais enerģētiskais vampīrisms sniedz maksimālu labumu un apvelta Skorpionus ar harmoniju. Īpaši – ja ir izdevies cilvēku izvest no pacietības: sadusmot, apbēdināt vai izsist no līdzsvara.

Saskare ar maģiju sniedz Skorpioniem pozitīvas emocijas. Par to var parunāt, izjust vai nodoties ar rituāliem. Viss, kas pēc Skorpionu uzskata, ir neizdibināms un neizpētīts, uzlādē ar pozitīvismu.

Strēlnieks
Strēlnieki prot atrast enerģijas avotus visā, kas saistīts ar garīgumu. Lai tā būtu saskare ar dažādu tautu reliģiju, morālo vērtību izpausme, iepazīšanās ar sabiedrības tradīcijām, mākslinieciska darbība. Pēc horoskopa Strēlnieks ir pati zinātkārākā zīme, kas tiecas pēc pašizziņas un nobriedušas personības pašregulācijas.

Ceļojumi un senatnes pieminekļu vērošana palīdz Strēlniekiem gūt pozitīvas emocijas, kurām ir galvenā loma ceļā uz pašpilnveidošanos. Vēlams, protams, lai uzturēšanās citā vietā būtu aizraujoša un gara, lai ilgāk nevajadzētu ieslīgt atpakaļ ikdienas rutīnā.

Mežāzis
Mežāži savus iekšējos resursus atjauno ar aktīvās atpūtas palīdzību, īpaši dabā. Harmoniju viņiem nodrošina pastaigas mežā, makšķerēšana, medības vai vienkārši pārgājiens. Galvenais – nenīkt mājas rūpēs. Bet tad, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji nonāk kalnos, pie jūras vai pie straujām upēm, var gaidīt jaudīgas enerģijas pieplūdumu, ar kuru pietiks, lai gūtu panākumus visīsākajā laikā.

Pozitīvisma avots ir saskarsme ar tuviem cilvēkiem, ģimeni vai darba kolēģiem. Sarunas par ierastām tēmām spēj uzlabot Mežāžu noskaņojumu. Bet aizraušanās un hobiji, kas kopīgi ar otro pusīti sniedz labvēlīgas emocijas, ar kurām pietiek ilgam laikam.

Ūdensvīrs
Šīs zodiaka zīmes pārstāvji prot viegli atjaunot savu enerģiju, tomēr tikpat ātri arī to pazaudēt. Pārsteidzoši ir tas, ka Ūdensvīru iekšējie resursi ir tiešā veidā atkarīgi no garastāvokļa. Viņus var sarūgtināt kāds nenozīmīgs sīkums, bet jebkurš pārdzīvojums uzreiz atņem visus uzkrātos spēkus. Tāpēc astrologi iesaka piesaistīt savai dzīvei iespējami vairāk pozitīvu domu un emociju.

Lai piepildītos ar pozitīvām jūtām, Ūdensvīriem nepieciešams būt uzmanības centrā un vienā dienā nodarboties ar visu pa drusciņai. Viņu noskaņojumu teicami uzlabo saskarsme ar cilvēkiem, kuros viņi redz savu atspulgu. Domubiedri spēj uzlādēt Ūdensvīrus ar patīkamām emocijām un enerģiju, lai virzītos uz priekšu.

Zivis
Iekšējos spēkus un enerģiju Zivis smeļas tad, kad palīdz citiem. Izpalīdzēšana cilvēkam, kas nonācis grūtā situācijā, sniedz Zivīm harmoniju un vairo dzīves aktivitāti. Šī ir vienīgā zodiaka zīme, kam piestāvētu Supermena loma. Tomēr atjaunot savus resursus Zivis var arī ar mākslas palīdzību: nodarboties ar to, protams, viņas neviens nespiež, pietiekami būs ar aplūkošanu un izbaudīšanu.

Pozitīvo emociju avots šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir Ūdens stihija. Saskare ar ūdeni padara Zivis laimīgas un apvelta ar pozitīvām domām. Tāpēc Zivis bieži cenšas doties pie jūras, ezera vai upes. Bet piesaistīt vēl lielāku prieku palīdz meditācijas ūdens tuvumā.

Avots: “wiolife.ru”

LA.lv