Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kuri vīrieši ir lielākie dumpinieki pēc zodiaka zīmes1


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Ir vīrieši, kuri neseko noteikumiem – viņi tos rada paši. Šo zodiaka zīmju pārstāvji reti samierinās ar likteni, viņi cīnās vienmēr un visur, panāk savu un pierāda savu spēku.

Jauniešu vecumā viņi bieži iekļūst kautiņos, bet pieaugot – met izaicinājumu sistēmai. Lūk, iepazīstināsim, kuru zodiaka zīmju vīrieši ir īsti nemiernieki un dumpinieki.

Auns

Auns ir dzimis nemiernieks un cīnītājs. Viņš ir garā spēcīgs un netipiski drosmīgs. Šīs zodiaka zīmes vīrieši nekad nesamierinās ar netaisnību un vienmēr paši pirmie metas cīņā par patiesību.

Pat nāves baiļu priekšā Auns neizrādīs vājumu un nesalūzīs. Šis vīrietis ir īsts nemiernieks, kurš ies uz priekšu, lai kas arī nenotiktu. Vai tas būtu darbs, attiecības vai sabiedriskā dzīve – Auns vienmēr sevi parādīs kā īsts vīrietis un spēcīga personība.

Strēlnieks

Vīrieši Strēlnieki vienmēr met izaicinājumu sistēmai un cenšas iznīcināt visus agrāk uzstādītos noteikumus. Strēlnieks ir tas nemiernieks, kurš cīnās par saviem ideāliem. Viņš ir kaislīgs taisnīguma cīnītājs, nežēlīgs pretinieks jebkādos apstākļos, un viņam ir spēcīgs raksturs.

Strēlnieks ir īsts vīrietis, kurš vienmēr aizsargās vājos un jebkurā situācijā ies līdz galam. Strēlnieks neļauj sev izrādīt vājības un vienmēr paliek drosmīgs cilvēks.

Skorpions

Skorpiona vīrieši arī ir nemiernieki, lai gan viņi to var nemaz neizrādīt. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr rīkosies pārdomāti un viltīgi. Skorpionam patīk, ka apkārt notiek viss tā, kā viņš vēlas. Skorpions ir nemiernieks ar kaislīgu dabu un spēcīgu garu, kurš vienmēr panāk savu.

Skorpions lieliski prot apvienot prātu ar emocijām. Šīs zodiaka zīmes vīrieši paši sev dod rīkojumus. Viņi nekad nepielāgojas citiem un vienmēr atrisina visas savas problēmas paši.

Lauva

Saistītie raksti

Vīrieši Lauvas nevēlas iet kāda pavadā, un parasti viņi ir neatkarīgi, drosmīgi un cēlsirdīgi cilvēki. Vīrieši Lauvas vienmēr cenšas visur būt paši pirmie un labākie, kā arī neatkarīgi un brīvi.

Viņi ir īsti nemiernieki un spītīgi cīnītāji par savu vietu zem saules. Vīrieši, kas pieder Lauvas zīmei, vienmēr uzskata savu viedokli par vienīgo pareizo. Lauva ir ļoti lepns, varu mīlošs, bet vienlaikus ļoti labsirdīgs. Tā ir ļoti kaislīga un spītīga personība.

Avots: “Brainum”

LA.lv