×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
7. maijs, 2015
Drukāt

Kurš ies uz veikalu?

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis pēc uzvaras pār Šveici bija labā noskaņojumā un sarunā ar žurnālistiem atļāvās pat pajokot, vienlaikus gan saglabājot nopietnu noskaņojumu – čempionātā priekšā nopietnas spēles.

Aleksandrs Beļavskis: “Patīkam izcīnīt pirmo uzvaru pasaules čempionātā. Īpaši gatavojāmies, puiši labi noskaņojās. Esmu apmierināts ar to, ka visu spēli aizvadījām uz 100 procentiem, labā ātrumā. Pirmo reizi izpildījām uzdevumu. Protams, bija momenti, kurus negribētu redzēt, reizēm arī paveicās, taču mēs nopelnījām uzvaru. Šveice darbojās tā, kā gaidījām, viņi vakar spēlēja, mēs aizvadījām sauso treniņu. Sākumā bija smagākas kājas, taču ieskrējāmies un ļoti svarīgi, ka pirmie iesitām vārtus. Zinājām, kā viņi spēlēs un spējām neitralizēt. Atmosfēra ģērbtuvē ir ļoti laba, bet šoreiz īpaši jutām, ka visi kārtīgi noskaņojās.

Nepatīkami, ka beigās ielaidām vārtus un nepaņēmām trīs punktus, tomēr puiši uz soliņa saņēmās un teica – obligāti uzvarēsim, beigās arī iemeta brīnišķīgus vārtus.

Ar ko barojam Džeriņa trijnieku? Nezinu gan, bet mums visi palīdz, arī Kirovs Lipmans. Svarīgi, lai būtu maiņas, kas var iemet, šobrīd tas ir Džeriņa trijnieks, bet esmu pārliecināts, ka arī pirmie var izšaut, kad Miks Indrašis ieskriesies. Arī pārējie tika galā ar saviem uzdevumiem, izmaiņas virknējumos attaisnojās. Uzbrucēju vidū jābūt konkurencei, meklējam sastāvu, kas var pielikt.

Beigās tiesneši tikai ar trešo reizi atļāva paņemt 30 sekunžu pārtraukumu. Varbūt nokavējām, kad prasījām, taču sanāca tā, ka beigās pauzīte ļoti noderēja.

Vai puiši vienu alu pelnījuši? Viens alus nav nekas traks, citādāk būtu ar vienu degvīna pudeli. Viņi tiešām to ir nopelnījuši. Vitamīns B mums noderēs. Kurš skries uz veikalu? Masaļskis, viņš taču ne pārāk šodien nogura un varēs aizskriet pēc alus (smejas). “

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+