Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
13. jūlijs, 2016
Drukāt

“LA.lv” – viena no lasītākajām vietnēm jūnijā

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Jūnijā apmeklētākā interneta lapa ar 933 727 lietotājiem bija “delfi.lv”, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” publicētais no datoriem, mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem apmeklētāko interneta lapu tops jūnijā.

Topa otrajā vietā ar 911 392 apmeklētājiem bija “inbox.lv”, bet trešajā – “tvnet.lv/apollo.lv” ar 896 010 apmeklētājiem.

Topa pirmajā desmitniekā vēl atrodami “draugiem.lv”, “skaties.lv”, “kasjauns.lv”, “salidzini.lv”, “1188.lv”, “mail.ru”, bet pirmo desmitnieku ar 358 483 apmeklētājiem noslēdz “la.lv”.

Salīdzinot ar maiju, topa pirmais devītnieks bijis nemainīgs, un vienīgā izmaiņa pirmajā desmitniekā bija “lsm.lv” noslīdēšana uz 11.vietu.

Starp pirmā desmitnieka vietnēm lielāko auditorijas kāpumu piedzīvoja “1188.lv” – 6,4%, tikmēr lielāko kritumu piedzīvoja “skaties.lv” – mīnus 9,8%.

No datoriem apmeklētākā lapa jūnijā bija “inbox.lv” ar 797 514 apmeklētājiem, kam seko “delfi.lv” un “tvnet.lv/apollo.lv”.

No mobilajiem telefoniem visvairāk apmeklēta vietne “delfi.lv” – 427 482 lietotāji. Tai seko “tvnet.lv/apollo.lv” un “inbox.lv”. Līdzīgs izkārtojums ir arī planšetdatoru topā, kur vietne “delfi.lv” jūnijā ir pirmā ar 253 215 apmeklētājiem.

“Top 25” veidots, balstoties uz interneta lapu auditoriju vecumā no septiņiem līdz 74 gadiem, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datoru, mobilo telefonu un planšetdatoru.
Topā iekļautas tās interneta lapas, kas jūnijā piedalījās “gemiusAudience” pētījumā. “gemiusAudience” pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+