×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2012
Drukāt

Labdarības akcijas – 
arī ubagošana


“Latvijas Avīzē” bija rakstīts, ka tagad ubagotājus uz ielas sodīs vai dzīs projām. Es gribētu zināt, kāda starpība ir starp sabiedrisko organizāciju, televīziju un citu līdzīgu organizāciju ubagošanu, kas skaitās ziedojumu vākšana?

 

Ja tantiņa stāv uz ielas un lūdz ar pastieptu roku kādu santīmu, lai nopirktu zāles, samaksātu komunālos rēķinus, kas ir pārmērīgi augsti, – tā skaitās ubagošana. Bet, kad organizē sabiedriskā organizācija kā “Nepaej garām” vai Pasternakas akcija “Eņģeļi pār Latviju” – tā neskaitās ubagošana, kad katru desmito minūti lūdz ”ziedojiet, ziedojiet!”. Labi, es neatbalstu dzērājus, bomžus, kas ir jauni cilvēki un spējīgi strādāt. Bet, ja cilvēks dzīvo zem iztikas minimuma un saimnieks no viņa prasa par dzīvokļa kvadrātmetru 3 – 5 latus, un viņam jāpaēd un jānopērk zāles – ko lai dara tāda tantiņa vai onkulītis? Lūdzu, organizējiet arī tādiem cilvēkiem labdarības akcijas, nevis sūtiet uz sociāliem dienestiem, kur lielākoties pasaka, ka jums pabalsts nepienākas!

Vai tiešām mūsu valstī neviena institūcija neaizstāv savus pilsoņus? Viss tikai pakārtots uz ziedotāju rēķina. Visi mēs esam vienlīdzīgi, lai dzīvotu un apmierinātu savas vajadzības, tādēļ nenosodīsim trūkumcietējus, kas lūdz palīdzību uz ielas! To cilvēku lielākā daļa nestāv uz ielas sava prieka pēc.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+