×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. decembris, 2013
Drukāt

Labdarības koncerts Svētā Pētera baznīcā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Koris "Balsis" uzstājas ikgadējā konkursa "Labā zvaigzne Rīgā 2012" apbalvošanas ceremonijā Mazajā ģildē.

Rīgā, Svētā Pētera baznīcā, 18.decembrī pulksten 19 Ziemassvētku labdarības koncertu “Lūgšana” sniegs jauniešu koris “Balsis” un dziedātāja “Anmary”.
Jaunā soliste Patrīcija Anna Doniņa pirmatskaņos “Anmary” komponēto dziesmu ar Valdas Moras vārdiem “Bērna lūgšana”. Koncertā piedalīsies jaunās vokālistes Keita Krūmiņa, Belinda Remese, Annemarija Moiseja un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi Laura Lolita Perešivana, Nikolass Funo un Patriks Tabaks.
Kopā ar solistiem un kori “Balsis” diriģenta Jāņa Teterovska vadībā muzicēs profesionāli mūziķi – kontrabasists Staņislavs Judins, kurš savu meistarību pilnveido Latvijas Mūzikas akadēmijā Džeza nodaļā pie Igauņu džeza kontrabasista Tavo Remmela, taustiņinstrumentālists, pianists un pedagogs Andris Kauliņš, prestižās Berklijas Mūzikas koledžas un Dienvidkalifornijas Universitātes absolvents, viens no izcilākajiem Latvijas džeza trompetistiem Konstantīns Jemeļjanovs un sitamo instrumentu virtuozs, viens no labākajiem latviešu džeza bundziniekiem Artis Orubs.
Koncertā mūziķi piebiedrojas labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju” un aicina koncerta klausītājus ziedot, lai piecgadīgā Annija, septiņgadīgie Kate un Raivis un mazulīte Evelīna spēj atveseļoties un priecāties par dzīvi.
Ieeja koncertā būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. O, solās būt kaut kas labs. Anmary dzied fantastiski un Balsis ir mans mīļākais koris.

Draugiem Facebook Twitter Google+