Mobilā versija
+16.0°C
Anna, Annija, Ance
Trešdiena, 26. jūlijs, 2017
15. marts, 2017
Drukāt

Lai mazinātu slodzi dalībniekiem, Dziesmu svētku Koru kari vairs nenotiks svētku nedēļā

Foto: LETAFoto: LETA

Koris "Maska" koru karos.

Simtgades Dziesmu un deju svētku rīkotāji iecerējuši vairākas izmaiņas līdzšinējā svētku struktūrā, lai mazinātu slodzi dalībniekiem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Piemēram, ģenerālmēģinājumi notiks vakarā, lai pasargātu dalībniekus no iespējamās svelmes. Tāpat paredzēts samazināt koncertu skaitu abās lielajās svētku norises vietās, kā arī Dziesmu un deju svētku konkursu “Koru kari” rīkot jau jūnija sākumā, tādējādi izceļot tos ārā no svētku nedēļas.

Plānots arī, ka svētku gājies notiks svētku sākumā, lai ļautu dalībniekiem “saņemt emocionālo svētku sajūtu”, klāstīja Juhņēviča.

Viņa uzsvēra, ka par dalībnieku noslodzi tiek domāts ļoti nopietni. “Šie ir simtgades svētki. Ļoti negribētos pieļaut situāciju, ka no pārslodzes dalībnieki nevar tos baudīt,” uzsvēra svētku izpilddirektore.

Pievienot komentāru

Filmas "Četri balti krekli" piecdesmitgadē rādīs tās atjaunoto versiju (1)27. jūlijā Rīgas Doma dārzā ar Rolanda Kalniņa filmas "Četri balti krekli / Elpojiet dziļi..." atjaunotās kopijas pirmizrādi noslēgsies brīvdabas kinoseansu programma "Četri balti vakari".
Draugiem Facebook Twitter Google+