×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
24. jūlijs, 2015
Drukāt

Laikraksts: Gulbenē sievieti dzīvu aizved uz morgu (13)

morgs_kajas_stock

Gulbenes morgā apbedīšanas biroja darbinieki īsi pirms kādas aizgājējas ievietošanas saldētavā atklājuši, ka sieviete ir dzīva, piektdien vēsta laikraksts “Dzirkstele”.

Notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

Kā vēsta laikraksts, 10.jūlijā apbedīšanas firmas “Ritums” darbiniekus izsaukuši kādas it kā mūžībā aizgājušas 68 gadu vecas sievietes tuvinieki. Patiesībā kundze visu dienu mājās bija gulējusi ciešā miegā.

Izsauktajiem apbedīšanas uzņēmuma darbiniekiem, atverot maisu pirms sievietes likšanas saldētavā, licies, ka kundze mirkšķina acis un ka ķermenis ir silts. Šokētie darbinieki sazinājušies ar Gulbenes slimnīcas dežūrārsti, kas savukārt izsaukusi Neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Kundze nogādāta Balvu slimnīcā, no kurienes izrakstīta 17.jūlijā, un meitas pavadībā devusies mājās.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izpilddirektore Ināra Ņikuļina laikrakstam situāciju skaidro ar to, ka, konstatējot it kā nāves faktu, uz mājām nav izsaukts ne ģimenes ārsts, ne “ātrā palīdzība”, ne policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Nu pasaule visadi brinumi.japat var aprakt dzivu cilveku nu kur tad ve brinities par to,kad dzivu cilveku grib vest uz morgu?nu kovar teikt?ir tadi,kas tiesam judzas vai nedoma ar galvu pa savu talako ricibu…

 2. Noziegums ir tas, ka kāds aiz “nekodarīt” šādu pasaciņu vispār ir izdomājis. Apbedīšanas birojs nekur un nekad līķus nepārvadā kamērt nav mediķu apliecinājums ka cilvēks ir miris, vienalga, ģimenes ārsts vai ātrās palīdzības mediķis, bet fakts iesākumā ir jākonstatē mediķim.

 3. Laterģiskais miegs,kur mediķu viedoklis-vai kārtējais žurnaļugu māviens!

 4. debili

 5. Nezinu, vai kaut ko šausmīgāku varēja izdomāt meita, lai atbrīvotos no savas mātes. Tas ir noziegumu noziegums.

 6. Grūti pat aptvert, ka cilvēki var tā izrīkoties.

 7. Cik debīlam jābūt tuviniekiem, kas prata atrast apbedīšanas kantora telefona numuru,
  bet, lai izsauktu ātro palīdzību tur prātiņš bija par trulu?
  Skaidrs, ka tuvinieki nespēja sagaidīt mātes/ vecmammas nāvi, tāpēc tā rīkojās, lai tiktu no viņas vaļā!
  Pat gribētos zināt to “mīļo” tuvinieku uzvārdus.

  • Nekas pārsteidzošs. Pirms pāris gadiem nomira mans tētis. Gāju ciemos, atradu guļam uz grīdas. Un tad sākās tipiska LV procedūra – zvanu ātrajiem, bet tie atsaka, jo ar mirušajiem nenodarbojas, esot jāzvana ģimenes ārstam. Ar pūlēm sazvanīju ģimenes ārsti, bet viņai bija tikai daži jautājumi – kā sauc aizgājēju un kad ieradīšos pēc miršanas apliecības. Kam tad vēl zvanīt, ja ne apbedīšanas birojam???
   oreiz nodomāju, ka tas tā notika dēļ papiņa cienījamā vecuma (gandrīz 90 gadu), bet kaimiņiene nomira 60 gadu vecumā un viņas meitai visa procedūra bija tieši tāda pati.
   Ja kāds nonāk līdzīgā situācijā, zvanot ātrajiem, jāsaka, ka cilvēkam palicis slikti, nedrīkst pat ieminēties, ka ir aizdomas par nāvi.

 8. Kundze 10.jūlijā nogādāta Balvu slimnīcā, no kurienes izrakstīta 17.jūlijā, un meitas pavadībā devusies mājās.
  ——————————–
  Meitai NAV kauns PIRMS laika apbedīt 68-gadīgo MĀTI???

  LABI, ka gadījās GODĪGS apbedīšanas biroja darbinieks, citādi kundze 100 punktus – kā to vēlējās llīdz vemšanai mīļie tuvinieki – jau būtu kapos…
  fakc
  MORGĀ sajuta ka kundze SILTA, …bet vai tad mājās viņa bija AUKSTA?
  Kura GOVS ilgojās pēc kundzes …MANTOJUMA, a???

  Nevajag karu, STULBAIS latvietis viens otru PATS savām rokām iznīcinās …
  Jo šis NAV vienīgais gadījums Latvijā…
  Šogad , kā raksta citi mēdiji, VALMIERĀ ārsti pieredzējuši 3(!!!) gadījumus, kad tuvinieki par mūžībā aizgājušiem notur dzīvus(!!!) cilvēkus.

 9. Vai nu tai ģimenītei nav “pilns rublis”, vai gribēja no tantuka tikt vaļā.

 10. Jābūt patiešām vai nu pilnīgi trulam, vai dzērušam (vai- abiem iepriekš minētajiem), lai kaut ko tādu sastrādātu. Īsti pat negribas ticēt.
  Ja pat nerunā par pulsu un elpu- to vēl kaut kā var palaist garām- bet pirmās drošās bioloģiskās nāves pazīmes parādās jau ļoti drīz- pirmie līķa plankumi parādās jau stundas laikā- parasti pirkstos un ausīs, pakāpeniski aptverot pārējās ķermeņa daļas, kuras pavērstas pret zemi. Ļoti drīz parādās arī acu, mutes un dzimumorgānu ģļotādu izžūšana. Arī pirmās stinguma pazīmes sāk parādīties samērā drīz. Atdzišana atkarīga arī no apkārtējās temperatūras. Ir gadījumi, kad kāda no pazīmēm var būt arī nepamanāma, bet nekad nebūs tā, ka droša nāve tā vai citādi nebūtu nosakāma.
  Novēlu atbildīgajām personām pamatīgu skaidrošanos gan ar radiniekiem, gan likumu. Pelnīts godam.

Draugiem Facebook Twitter Google+