Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Latgalē policija meklē bezvēsts pazudušu puiku un vīrieti

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policijas Rēzeknes iecirknis meklē 2001.gadā dzimušo nepilngadīgo Denisu Gromovu, kurš 9.martā neatgriezās no Rēzeknes uz Tiskādu bērnu namu, kas atrodas Rēzeknes novadā, Silmalas pagastā, Vecružinā.

Denisa augums 164 centimetri, bija ģērbies sarkanā vējjakā un melnās sporta biksēs. Ja kādam ir informācija par Denisa Gromova atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 64603500.

Savukārt Krāslavas policija meklē 1957.gadā dzimušo Aleksandru Nikolajevu, kurš pēdējo reizi tika redzēts 11.februārī savā dzīvesvietā Dagdas novada, Andrupenes pagasta, Mariampoles ciemā.

Līdz šim brīdim nav zināma vīrieša atrašanās vieta. Nikolajeva augums 172 cm, vidējās miesas būves. Iespējams, bija ģērbies tumšā virsjakā un tumšā adītā cepurē. Ja kādam ir informācija par bezvēsts pazudušo vīrieti, policija lūdz zvanīt 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+