Mobilā versija
+8.0°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Svētdiena, 26. marts, 2017
1. novembris, 2013
Drukāt

“Latgran” Gulbenē būvē 15 miljonus latu vērtu granulu ražotni (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Uzņēmuma SIA "Graanul Invest" koģenerācijas stacija Launkalnes pagastā.

Granulu ražotājs “Latgran” pašlaik būvē granulu ražotni Gulbenē, kurā kopumā plānots investēt 15 miljonus latu, pastāstīja uzņēmuma valdes locekle Dace Kārkliņa.

Viņa norādīja, ka šī būs jau ceturtā uzņēmumam piederošā granulu ražotne.

“Plānots, ka jaunajā ražotnē varēs saražot 150 tūkstošus tonnu granulu un tajā būs nodarbināti aptuveni 28 darbinieki,” sacīja Kārkliņa, piebilstot, ka jauno ražotni ekspluatācijā paredzēts nodot šā gada beigās.

Uzņēmums pašlaik ir trīs granulu ražotnes – Jaunjelgavā, Jēkabpilī un Krāslavā.

“Latgran” ir dibināts 2004.gadā un nodarbojas ar industriālo kokskaidu granulu ražošanu un realizāciju. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,16 miljoni latu, un tas pieder Zviedrijas kompānijai “LatgranBiofuels”. “Latgran” iepriekšējā gadā strādāja ar 37,8 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 51% vairāk nekā 2011.gadā, un 3,331 miljona latu peļņu, kas, salīdzinot ar 2011.gadu, palielinājās par 73,1%.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Peļņa zviedriem, bet mūsu miljoni šleseri,šķēles,krūmiņi, lembergi tikai tirgo ar nekustamiem īpašumiem.
    Ražošana viņiem neinteresē, tikai uzturēšanās atļaujas, ar kurām var taisīt rebes.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (7)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+