×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. maijs, 2012
Drukāt

«Latvijas Avīze» – visvairāk pirktais laikraksts Latvijā


balva4_ts_1

Laikraksts “Latvijas Avīze” atzīts par pērn visvairāk pārdoto dienas izdevumu Latvijā, liecina SIA “Narvesen Baltija” dati


 

Piektdien svinīgā gaisotnē tika sagaidītas un kopā ar Latvijas izdevējiem nosvinētas ikgadējās Preses dienas. Tajās balvas pasniegtas veiksmīgākajiem Latvijas izdevējiem par sasniegumiem preses tirdzniecībā. “Latvijas Avīze” saņēma balvu no “Narvesen Baltija” kā visvairāk pārdotais dienas laikraksts Latvijā. Tas nozīmē, ka no visiem mūsu valstī iznākošajiem dienas laikrakstiem “LA” ir pircēju iecienītākā, tātad arī lasītākā avīze. No SIA “Preses Serviss” “LA” saņēma diplomu par iegūto otro vietu, izvērtējot nacionālo dienas laikrakstu ienesīgumu.

“Latvijas Avīze” joprojām ir arī līderis dienas laikrakstu abonēšanā – maijam to abonējuši 20 436 lasītāji. Laikraksta tirāža vidēji ir 27 000 eksemplāru.

Liels paldies visiem mūsu abonentiem un pircējiem par uzticību un atbalstu!

“Narvesen” rīkotās Preses dienas norisinājās jau trīspadsmito reizi, un to mērķis ir veicināt preses izdevumu lasīšanas tradīcijas. SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica sadarbību ar izdevējiem raksturoja ar grupas “Pērkons” dziesmas vārdiem: “Mēs pārtiekam viens no otra un nevis no pārtikas precēm. Taču mēs atzīstam un novērtējam, ka tieši prese ir dvēsele, kas mājo ikvienā mūsu veikalā un kioskā.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+