Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
7. novembris, 2014
Drukāt

“Latvijas balzams” pēc ugunsnelaimes atsāk darbu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Latvijas balzams" izkārtne.

Latvijā lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams” pēc ceturtdien notikušā ugunsgrēka piektdien atsācis darbu – tiek pieņemtas kravas, pēcpusdienā plānots atsākt arī dzērienu pildīšanu, informē uzņēmumā.

Vienlaikus tiek apsekotas ugunsgrēkā cietušās noliktavas telpu, lai precizētu zaudējumu apmēru un noskaidrotu aizdegšanās cēloņus. Uzņēmums sadarbojas ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un citām institūcijām, kas veic izmeklēšanu. Ugunsgrēkā bojātā produkcija tiks iznīcināta.

Pēc pirmajām aplēsēm ugunsgrēka nodarītie zaudējumi būtiski neietekmēs uzņēmuma finanšu darbības rezultātus. Turklāt, “Latvijas balzama” noliktavas telpas un gatavā produkcija ir apdrošināta.

Jau vēstīts, ka ceturtdien priekšpusdienā izcēlās ugunsgrēks uzņēmuma gatavās produkcijas noliktavā Rīgā, A. Čaka ielā 160, un tā dzēšana turpinājās sešas stundas. Ugunsgrēks skāra aptuveni 1000 kvadrātmetru lielu gatavās produkcijas noliktavas platību.

Ugunsgrēkā cietušo nav, visi darbinieki evakuēti. Ugunsgrēka izcelšanās brīdī nostrādāja uzņēmuma ugunsdzēsības signalizācija. Aizdegšanās iemesli tiek skaidroti.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+