×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

“Latvijas balzams” pēc ugunsnelaimes atsāk darbu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Latvijas balzams" izkārtne.

Latvijā lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams” pēc ceturtdien notikušā ugunsgrēka piektdien atsācis darbu – tiek pieņemtas kravas, pēcpusdienā plānots atsākt arī dzērienu pildīšanu, informē uzņēmumā.

Vienlaikus tiek apsekotas ugunsgrēkā cietušās noliktavas telpu, lai precizētu zaudējumu apmēru un noskaidrotu aizdegšanās cēloņus. Uzņēmums sadarbojas ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un citām institūcijām, kas veic izmeklēšanu. Ugunsgrēkā bojātā produkcija tiks iznīcināta.

Pēc pirmajām aplēsēm ugunsgrēka nodarītie zaudējumi būtiski neietekmēs uzņēmuma finanšu darbības rezultātus. Turklāt, “Latvijas balzama” noliktavas telpas un gatavā produkcija ir apdrošināta.

Jau vēstīts, ka ceturtdien priekšpusdienā izcēlās ugunsgrēks uzņēmuma gatavās produkcijas noliktavā Rīgā, A. Čaka ielā 160, un tā dzēšana turpinājās sešas stundas. Ugunsgrēks skāra aptuveni 1000 kvadrātmetru lielu gatavās produkcijas noliktavas platību.

Ugunsgrēkā cietušo nav, visi darbinieki evakuēti. Ugunsgrēka izcelšanās brīdī nostrādāja uzņēmuma ugunsdzēsības signalizācija. Aizdegšanās iemesli tiek skaidroti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+