Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Latvijas bērnu apģērbu zīmols HEBE prezentē savu kolekciju Parīzē. 10 foto

Foto - Agnese AljēnaFoto - Agnese Aljēna

Šogad bērnu apģērbu zīmols HEBE prezentē savu pavasara/vasaras 2015 kolekciju “Double Trouble”  starptautiskajās bērnu apģērbu izstādē Playtime Paris (Francijā), kuru apmeklē nozares profesionāļi – zīmolu īpašnieki, preses pārstāvji, dizaineri, tirdzniecības pārstāvji un veikalu īpašnieki. Izstādē piedalas vairāk kā 400 bērnu modes zīmolu no dažādām valstīm.

Jaunā kolekcija “Double Trouble” tapa sadarbībā ar latviešu māksliniecēm – Sanitu Simtnieci, Līgu Kitchen, Maiju Līdumu. Kolekcija tika veidota ar mērķi piedāvāt ērtus ikdienas apģērbus, kuri patiktu gan bērniem no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam, gan viņu vecākiem. Šajā sezonā uz apģērba apdrukām var redzēt lāci, peli, kaķi, vilku, zaķi. Lielākā daļa no kolekcijas ir šūta no organiskās kokvilnas.
Hebe apgērbi šobrīd ir nopērkami vairākos veikalos pasaulē – Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Krievijā, Polijā, Nīderlandē, Francijā,

Hebe lepojas ar to, ka visi zīmola apģērbi tiek ražoti Latvijā, un šobrīd komanda strādā pie tā, lai arī Latvijā bērni valkātu Hebe apģērbus.

Foto: Agnese Aljēna
Apdrukas: Sanita Simtniece, Līga Kitchen, Maija Līduma

Pievienot komentāru

Kad un kāpēc sievietes sāka skūties? Mazs atskats vēsturēJā, sievietes to dara katru dienu, tomēr ne visas zina, kādēļ vispār sabiedrībā sievietēm ir pieņemts skūt, piemēram, paduses un kājas.
Draugiem Facebook Twitter Google+