Mobilā versija
+16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Latvijas bērnu apģērbu zīmols HEBE prezentē savu kolekciju Parīzē. 10 foto

Foto - Agnese AljēnaFoto - Agnese Aljēna

Šogad bērnu apģērbu zīmols HEBE prezentē savu pavasara/vasaras 2015 kolekciju “Double Trouble”  starptautiskajās bērnu apģērbu izstādē Playtime Paris (Francijā), kuru apmeklē nozares profesionāļi – zīmolu īpašnieki, preses pārstāvji, dizaineri, tirdzniecības pārstāvji un veikalu īpašnieki. Izstādē piedalas vairāk kā 400 bērnu modes zīmolu no dažādām valstīm.

Jaunā kolekcija “Double Trouble” tapa sadarbībā ar latviešu māksliniecēm – Sanitu Simtnieci, Līgu Kitchen, Maiju Līdumu. Kolekcija tika veidota ar mērķi piedāvāt ērtus ikdienas apģērbus, kuri patiktu gan bērniem no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam, gan viņu vecākiem. Šajā sezonā uz apģērba apdrukām var redzēt lāci, peli, kaķi, vilku, zaķi. Lielākā daļa no kolekcijas ir šūta no organiskās kokvilnas.
Hebe apgērbi šobrīd ir nopērkami vairākos veikalos pasaulē – Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Krievijā, Polijā, Nīderlandē, Francijā,

Hebe lepojas ar to, ka visi zīmola apģērbi tiek ražoti Latvijā, un šobrīd komanda strādā pie tā, lai arī Latvijā bērni valkātu Hebe apģērbus.

Foto: Agnese Aljēna
Apdrukas: Sanita Simtniece, Līga Kitchen, Maija Līduma

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+